Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Doc. med. dr. Blažienė Audra Alergologas ir klinikinis imunologas, Pulmonologas
Labai džiaugiuosi patekus pas šią nuostabią, rūpestingą ir dėmesingą gydytoją, kurį išgirdo kai net neturėjau balso. Ačiū, kad paskyrėte reikiamus tyrimus ir nukreipėt gydymui. Linkiu Jums sveikatos ir sėkmės.

G.S.

Juzeliūnienė Jekaterina Anesteziologai-reanimatologai
Labai ačiū gydytojai anesteziologei Jekaterinai Juzeliūnienei už labai kvalifikuotą darbą.

T.K.

Med.dr. Ūselis Simonas Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Esu labai dekinga gydytojui chirurgui Simonui Ūseliui už labai kvalifikuotai atliktą cholecistaktomijos laparaskopinę operaciją ir pooperacinę priežiūrą. Labai ačiū.

T.K.

Matelytė Vilma Kardiologas (širdies ligų)
Nuostabus aptarnavimas, malonus dėmesys pacientui, nuo registratūros iki gydytojų specialistų. Viskas vyko greitai ir aiškiai, ačiū gydytojoms už malonią patirtį!

G.D.

Dikčiūtė Agnė Gastroenterologas (virškinamojo trakto ligų), Endoskopuotojas
Tikra gydytoja - daktarė. Ačiū.

R.S.

Šakickienė Silvija Gydomojo masažo specialistas
Nuostabi, rūpestinga, maloni, profesionali specialistė!

R.B.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Norėčiau padėkoti gydytojui už profesionalią pagalbą vienu sunkiausių periodų. Iš gydytojo jaučiausi pasitikintis, ramus ir profesionalus. Jaučiau, kad galiu pasitikėti, o tai retai būna gydytojams. Labai ačiū už pagalbą ir palaikymą!

(Хочу поблагодарить врача за профессиональную помощь в один из самых сложных периодов. От врача исходила уверенность, спокойствие и профессионализм. Я чувствовала, что могу доверять, что редко бывает с врачами. Большое спасибо за вашу помощь и поддержку!)

N.R.

Med.dr. Skrebūnas Arminas Kraujagyslių chirurgas
Nuoširdžiausia ir begalinė padėka, kraujagyslių chirurgui Arminui Skrebūnui, kuris tikrąją tą žodžio prasme padarė stebuklą, išgelbėjo mamos koją, kai kiti daktarai jau būtų pašalinę ne tik pirštą, bet ir koją. Priėmė pakartoti kraujagyslių operaciją, kuri puikiai pavyko ir jau gali džiaugtis ramiu miegu, be skausmų visą parą ir gyjančiu pirštu ir pėda. Tai ne tik aukštos kvalifikacijos specialistas, puikiai išmanantis savo darbą, bet ir puikus, kruopštus, kompetentingas žmogus, sugebantis rasti tinkamus žodžius, prieš, per ir po operacijos, tokio nuoširdaus ir atsidavusio darbui dar nėra tekę matyti. Džiaugiamės kartu su mama ir visais artimaisiais, kad yra tokių profesionalių ir nuoširdžių medikų, dirbančių iš tikro pašaukimo. Jūsų darbas vertas ne tik padėkos, bet ir neapsakomos pagarbos! Jūsų Hila centras ir Santaros skyrius, tai tikrų tikriausias pavyzdys Kauno klinikos priėmimo ir chirurgijos skyriui. Didelės Jums sėkmės!

K.M.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Dėkui gyd. Austėjai, kad padėjo mano nugarai, o ypač pečių juostai įgyti lankstumo. Taip pat iššinešu rekomendacijas ir pratimus, kuriuos ir toliau darysiu namuose, kad nepamesti tonuso. Norisi sugrįžti dar, nes Austėjos rankos stebuklingos!

K.

Vaščiūnaitė Agnija Vaikų ligų gydytojas (pediatras), Vaikų hematologas
Labai dėkoju gydytojai Agnijai Vaščiūnaitei už nepriekaištingą profesionalumą, mandagumą ir nuoširdumą mūsų vizito ir bendravimo metų. Gydytojos atsidavimas ir išskirtinis atsakomybės jausmas padarė didžiulį įspūdį. Esu be galo dėkinga už mano dukrytės pagerėjusią sveikatą ir puikiai atliktą darbą. Agnija yra viena iš nuostabiausių gydytojų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

J.F.

Jakštienė Dovilė Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Lankiausi pas šią gydytoją trumpo vizito Lietuvoje metu dėl (ne)įtartino darinuko ant voko. Jos atsakingumas prieš pacientą vertas didžiausios pagarbos.
Tikėjausi operacijos 'čia ir dabar', tačiau gydytoja rekomendavo nuodugniai išsitirti. Nors ir pati manė, kad tikimybė, jog darinys bus piktybinis - labai nedidelė. Tą patį tvirtino ir kitas gydytojas, jau užsienyje. Šiandien gavau atsakymą - darinys iš tiesų buvo piktybinis.
Ačiū Dovile, už Jūsų rūpestį!

J.

Med.dr. Rudalevičius Paulius Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Dėkoju gydytojui Pauliui Rudulevičiui už atliktą kataraktos operaciją. Nuostabus gydytojas! Malonu patikėti savo sveikatą į tokio žmogaus rankas - draugiškas, protingas, patyręs ir savo aplinkoje išmanantis specialistas Ačiū, daktare, už gerumą, kurio mūsų laikais turi ne kiekvienas medicinos darbuotojas! Ačiū už sveikatą, kurią grąžinate žmonėms!

T.V.

Med.dr. Radžiūnas Gintautas Koloproktologas, Endoskopuotojas, Abdominalinis (pilvo) chirurgas
2024 m. gegužės 23 d. man buvo atliktas kolonoskopijos tyrimas. Esu nuoširdžiai dėkinga gydytojui Gintautui Radžiūnui ir jo komandai už puikiai atliktą darbą. Procedūra buvo atlikta labai profesionaliai, įskaitant paruošiamuosius veiksmus. Dar kartą didelis AČIŪ.

M.S.

Rajeckas Vilius Šeimos gydytojas
Pas gydytoją lankausi tikrai dažnai. Visuomet paskirs reikalingus tyrimus ir gydymą, bandys geranoriškai patarti, surasti išeitį ir geriausią sprendimą, padėti logiškai grindžiant situaciją. Visuomet pasiteiraus, kokia būklė po gydymo.
Tik geriausi atsiliepimai!

D.B.

Vorobjova Spodra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Noriu dar kartą nuoširdžiai padėkoti gydytojai gerb. Spodrai Vorobjovai ir visai komandai už puikią ir profesionalią reabilitaciją, kurią turėjau ir jau po antros pėdos kauliuko (hallux valgus) operacijos. Didelis AČIŪ Jums ir reabilitacijos komandai! Linkėjimai! I.G.Š.

I.G.