Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Ačiū Dievui ir likimui, kad patekau pas puikią gydytoją Margaritą Petrauskaitę. Nuoširdus jos dėmesys, man suteikė drąsos ir tikėjimo, kad esu patikimose rankose. Esu be galo nustebinta gydytojos kompetencija, kantrybe, supratingumu ir šiluma. Noriu pasakyti didelį, didelį AČIŪ ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės. Pagarbiai, Milda

M.P.

Med.dr. Radžiūnas Gintautas Koloproktologas, Endoskopuotojas, Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Dėkinga gydytojui G.Radžiūnui už profesionalumą ir inteligenciją.

V.J.

Romanova-Paškevič Jelena Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
Jau antrą kartą patikiu gydytojai Jelenai Romanovai-Paškevič savo veidą ir lieku laiminga: profesionalus darbas, tikslumas, atidumas, kruopštumas. Tai, ko gero, vadinama talentu. Didelis ačiū. Su visa pagarba - Ingrida.

I.D.

Dapšys Arnoldas Kineziterapeutas
Labai malonus ir savo darbą išmanantis specialistas. Atėjau su skaudančiu keliuku ir padėjo galutinai atsistatyti. Esu sustiprėjusi ir pilnai judanti be skausmo. Ačiū dar kartą, Arnoldui!

M.

Kodzis Evelina Radiologas, Echoskopuotojas
Nuostabi gydytoja ir jos sesutė. Švelnios, profesionalios, atidžios pacientui.

G.G.

Songaila Alfredas Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Labai ačiū nuostabiam chirurgui ir maloniam žmogui Alfredui Songailai už kirkšnies išvaržos šalinimo operaciją laparoskopinis metodas, taip pat anesteziologas. Nuoširdžiai dėkoju už slaugytojų dėmesingumą, rūpestingumą ir profesionalumą HILA medicinos centro chirurgijos skyrius. Geros sąlygos, švara ir komfortas, galimybė patogiai bendrauti paciento kalba,o svarbiausia – gerumas žmonių atžvilgiu – tai neabejotini privalumai HILA medicinos centras. Visiems HILA medicinos centro darbuotojams linkiu sveikatos,sėkmės ir stiprybės jų sunkiame darbe žmonių labui! A.Z. (Visaginas) 2024.02.22

A.Z.

Dobinskaitė Gabrielė Kineziterapeutas
Milijoną kartų sakau ačiū Gabrielei už jos nuostabų bei profesionalų darbą ir pagalbą! Dėka jos, pavyko atsistatyti po sudėtingos traumos - antrą kartą plyšusio to paties menisko per mažiau nei metus. Po sunkaus darbo ir profesionalios pagalbos, pavyko ne tik greitai ir pilnavertiškai sugrįžti į sportą, bet ir išvengti antros operacijos. Jei netikite kineziterapijos magija - kreipkitės į Gabrielę. Gyvenimas labai greit pasikeis į gerąją pusę! :)

E.

Doc. med. dr. Blažienė Audra Alergologas ir klinikinis imunologas, Pulmonologas
Nuostabi, maloni ir labai rūpestinga gydytoja. Po apsilankymo dar kelis kartus skambino ir teiravosi apie savijautą. Kuo didžiausios sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime.

L.M.

Dapšys Arnoldas Kineziterapeutas
Atėjau dėl pėdos, bet stiprėja visas kūnas. Labai patiko, kad krūvis užsiėmimų metu didinamas palengva. Dėl plantarinio fascito, plokščiapdystės atsiradę skausmai smarkiai sumažėjo jau po pirmų užsiėmimų. Mes vis dar dirbam ir tikiuosi šimtaprocentinio pasveikimo :) Ačiū :)

E.D.

Venslovas Julius Gydomojo masažo specialistas
Po Juliaus nugaros masažų kaip reikiant pralaisvėjo kaklas, sumažėjo įtampa pečių, menčių, kaklo srityje. Nesitikėjau, bet jau po pirmo, antro masažo kaip reikiant sumažėjo vadinamoji "našlės kuprelė".

Smagu, kad žmogus nuolat tobulinasi, mokosi ir masažai - kaskart vis kitokie. Ačiū!

E.D.

Jakštienė Dovilė Oftalmologas (akių ligų)
Noriu labai padėkoti. Ėjau su baime, nes jaučiau, kad ne viskas tvarkoje su akimis. Gydytoja buvo dėmesinga, empatiška ir labai profesionali. Tikrai geriausia patirtis iš visų buvusių vizitų pas šios srities gydytojus. Visiems labai rekomenduoju.

A.N.

Radauskaitė Greta Kardiologas (širdies ligų)
Esu labai dėkinga už efektyvų gydymą ir situacijos supratimą nuo pirmų žodžių, už šiltumą ir padrąsinimą. Tai daugiau nei tiesiog vizitas pas specialistą, ačiū.

A.R.

Med.dr. Zakarevičienė Jolita Akušeris-ginekologas
Labai gera, atsakinga ir šilta gydytoją. Ačiū Jums už viską. Už visus beveik 16 metų.

I.L.

Kurkutienė Daiva Neurologas
Nuoširdus ačiū gydytojai už profesionalumą, šilumą, žmogiškumą, už tikrą apžiūrą. Tai gydytoja iš pašaukimo. Didžiausios sėkmės.

R.K.

Med. dr. Mečėjus Gediminas Akušeris-ginekologas
Nuoširdus AČIŪ gydytojui Gediminui Mečėjui už profesionalumą, nepakartojamą humoro jausmą ir visuomet šiltą bendravimą. Dar neteko sutikti šios profesijos atstovo, kuris taip natūraliai geba suderinti profesionalų požiūrį ir tuo pačiu nuoširdų rūpestį pacientės psichoemocine savijauta. Tai gydytojas iš pašaukimo.
Gydytojau, sėkmės profesinėje karjeroje ir sveikatos dirbant tokį atsakingą ir mums, moterims, gyvybiškai reikalingą darbą. Jūs esate gydytojas iš didžiosios G;)

E.