Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Volosevič Teresa Pulmonologas
Labai miela gydytoja. Dėkoju už atsakingumą ir rūpestingumą. Rekomenduoju.

S.U.

Mockus Eimantas Gastroenterologas (virškinamojo trakto ligų), Endoskopuotojas
Dėkoju gydytojui ir darbščioms pagalbininkėms už kruopštumą ir profesionalumą atliekant man tyrimą,kurio senai bijojau. Būkite visi sveiki!

P.D.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
AK… O, kad visi gydytojai būtų tokie atsidavę savo darbui ir pacientams. Nuostabi gydytoja, kantri, geranoriška ir savo darbą atliekanti su begaline meilė. Akių lazerinei korekcijai gydytą rinkausi labai atsakingai, peržiūrėjau visą internetą ir visus atsiliepimus. Simona Stech mano nuomonė pasirodė pati profesionaliausia. Turiu panišką baimę liestis prie akių, todėl pasitarus su gydytoja, pasirinkome operaciją be pjūvio. Kelias iki operacijos buvo ilgas, dėl mano nepagrįstų baimių, nors tai norėjau atlikti labai seniai. Pirmas vizitas buvo seniau nei prieš metus, kad susižinoti viską kaip ir kas, tačiau nepagrįstai atidėliojau, trūko pasiryžimo. Ir pagaliau po metų dar kartą apsilankiau pas tą pačią gydytoją, susitvarkiusi su savo vidiniais demonais ????. Mane labiausiai nustebimo, kad gydytoja atpažino mane ir mano atvejį, buvo nepaprastai malonu, nes suvokiau tikrai rūpi žmogus. Kaip minėjau, tokių gydytojų mums tikrai trūksta: empatiškų, kantrių, prisimenančių smulkmenas. Galbūt vėl būčiau pabėgusi iš kabinėto ir dar ilgai klajojusi po pasaulį su akiniais, tačiau Simona Stech mane įkvėpė pasitikėti ir pagaliau pasiryžti. Žinot, ko dabar gailiuosi labiausiai? Kad nepadariau to ankščiau. Nebaisi ta operacija visai, gydytoja labai švelni ir nuosekliai paaiškinanti kiekvieną atliekamą žingsnį. Visada su ja galima susisiekti, atsiradus klausimų po operacijos, nes yra duoti visi kontaktai.

M.Ž.

Jaškevičius Arūnas Urologas
Didelis ačiū daktarui Arūnui, laiku diagnozavusiam mano ligą. Ačiū už atliktą operaciją.

A.V.

Piešina Eugenijus Ortopedas - traumatologas
Su jūsų įstaiga susipažinau lapkričio 23 d.Noriu padėkoti operavusiam gydytojui E.Piešinai, gyd. anesteziologei, operacinės ir dienos stacionaro personalui,. Sėkmės jūsų darbuose, ištvermės. Nuoširdžiai dėkoju♥️

S.K.

Aleškevičienė Lina Hematologas, Vidaus ligų gydytojas (terapeutas)
Esame labai dėkingi gydytojai už didelį profesionalumą ir žmoniškumą bei už malonų, kantrų ir supratingą bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais! Linkime stiprios sveikatos bei ištvermės darbe.

T.B.

Gruslienė Dalia Gastroenterologas (virškinamojo trakto ligų)
Noriu padėkoti gydytojai už jos nuoširdumą, atidumą, nuoseklumą nustatant diagnozę.
Labai džiaugiuosi, kad būtent pas šią gydytoją patekau, rekomenduočiau šią gydytoją, kaip puikią specialistę.

J.S.

Sereika Simonas Ortopedas - traumatologas, Plaštakos chirurgas
Nuoširdžiai dekoju Daktarui Simonui Sereikai už profesionalumą, nuoširdumą, dėmėsingumą ir visapusišką pagalbą. Ačiū!

R.G.

Med.dr. Petraitienė Vida Chirurgas (onkologas)
Dėkoju gydytojai V. Petraitienei už nuoširdumą ir dėmesį. Puikiai išaiškino ir atsakė į visus klausimus, tokio profesionalumo, supratimo ir atjautos bei kantrybės kantrybės retai besutiksi. AČIŪ, esat Žmogus iš didžiosios raidės.

R.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Man buvo atlikta regos korekcija SmartSurf metodu ir tai buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime. Gydytoja Simona Stech yra visiška profesionalė, didelė rekomendacija is mano pusės. Man buvo išsamiai paaiškinta operacijos eiga, todėl pačios operacijos metu visiškai pasitikėjau gydytoja. Skirtas didelis dėmesys pooperaciniam laikotarpiui ir vizitams. Ačiū ir sėkmės didžiausios!

A.B.

Venslovas Julius Gydomojo masažo specialistas
Dėkoju masažuotojui Juliui už ne tik profesionaliai atliekamą masažą, bet ir už "išgydytą" masažo baimę, likusią nuo tarybinių "masažų". Tikras profesionalas su tikra širdimi!

R.G.

Kavaliauskienė Žaneta Oftalmologas (akių ligų)
Nuoširdžiausiai dėkoju gyd. Žanetai Kavaliauskienei už atsakingumą, profesionalumą ir rūpestingumą. Tikriausią tai nėra labai svarbi, bet ypatingai širdinga pacientės pensininkės Ninos Z.padėka. Didžiausios sėkmės jums gydytoja. Ačiū.

G.K.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Mano regos istorija panaši į daugelio kitų - trumparegystė nuo ankstyvaus mokyklos suolo, plius laikui begant išsivystęs astigmatizmas. Nuo paauglystės pradėjau nešioti ir lęšius. Bendrai paėmus 20 metų kentėjau, kol pagaliau nusprendžiau nueiti į konsultaciją į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą pas gyd. Simoną Stech. Kruopščiai atlikus visus reikiamus testus, gydytoja išsamiai papasakojo apie visas galimybes, procesą ir gyjimą. Pasirinkau SmartSurf metodą. Operacijos dieną ilgiausiai užtruko pasiruošimas - lašiukai, vaistukai ir visa kita, o pati lazerinė operacija truko vos keletą minučių. Po operacijos kelias dienas buvo gan sunku, akys labai bijojo šviesos, tad didžiąją laiko dalį miegojau. Tam padėjo gydytojos išrašyti nuskausminamieji ir raminamieji vaistai. Visą tai greit praėjo ir jau neužilgo galėjau grįžt į normalų gyvenimą. Po 2 savaičių jau galėjau dirbt kompiuteriu, aišku su pertraukom, žiūrėdama savęs. Po mėnesio akys dar buvo šiek tiek jautrios saulei, tad visur nešiojausi akinius nuo saulės, bet mačiau jau gerai! Vakar apsilankiau pas gydytoją galutiniam rezultatų įvertinimui - regėjimas puikus, akių sausumas, nuo kurio kankinausi nešiodama lęšius, išnyko, net astigmatizmo nebeliko! Labai džiaugiuosi, kad ryžausi šiam žingsniui ir širdingai dėkoju gyd. Simonai Stech už šiltą rūpestį ir profesionalumą.

E.M.

Songaila Alfredas Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Alfredas Songaila nuostabiausias chirurgas kokį gyvenime teko sutikti, dėkoju už puikiai atliktą kirkšnies išvaržos operaciją ir rūpestį. Nuo konsultacijos iki išvažiavimo namo buvo pasirūpinta, super personalas. Su pagarba.♥️

E.S.

Novopolskis Sergejus Anesteziologai-reanimatologai
Ačiū gydytojui anesteziologui - reanimatologui Sergejui Novopolskiui už tyrimo metu, kurį atlikau pirmą kartą, duotą narkozę. Nuostabus, taktiškas gydytojas, savo srities žinovas ir profesionalas. Taip pat noriu padėkoti slaugytojai - anestezistei, gaila nežinau pavardės. Tai šiltas žmogus, kuris matė mano įtampą ir su šypsena, labai švelniai, ramino. Ačiū ir sėkmės.

D.Č.