Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Hila naujienos

2023 10 17

Hila pristato naują reklaminę kampaniją – joje nusifilmavo patys klinikos medikai

Hila pristato reklaminę kampaniją, kurioje pacientai supažindinami su nauju klinikos pavadinimu. Klipe nusifilmavę gydytojai ir slaugytojai taip pat primena apie visapusišką rūpestį sveikata ir daugiau nei trijų dešimtmečių centro patirtį.

Plačiau
2023 10 10
Hila pristato visuomenės nuomonės tyrimą: sveikatą lietuviai vertina 6,9 balo iš 10

Net 38 proc. žmonių profilaktiškai sveikatą tikrinasi rečiau nei kartą per metus, o 37 proc. – į gydytojus kreipiasi tik tada, kai skausmo lygis siekia 7 ir daugiau balų, rodo Medicinos diagnostikos ir gydymo centro „Hila“ užsakymu, bendrovės „Spinter“ atliktas reprezentatyvus visuomenės nuomonės tyrimas.

Plačiau
2023 10 05
Hila pasirinko komunikacijos partnerius

Prieš 30 metų V. Grybo g. Vilniuje įkurtas Medicinos diagnostikos ir gydymo centras pradeda naują savo istorijos etapą su nauju pavadinimu – Hila ir nuo šio rudens komunikacijos paslaugas vykdo su partnere, komunikacijos agentūra „Budinti komunikacija“.

Plačiau
2023 10 02
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras tampa Hila

Viena pirmųjų Lietuvoje privačios medicinos klinikų, įkurta Vilniuje V. Grybo g. skelbia apie naują savo istorijos etapą. Nuo šiol šalyje gerai žinomas Medicinos diagnostikos ir gydymo centras paslaugas teiks nauju vardu – Hila.

Plačiau
2023 06 28
Aktuali informacija pacientams, planuojantiems vizitus Hila liepos 7–13 dienomis

Š. m. liepos 11–12 dienomis Vilniuje vykstant NATO viršūnių susitikimo renginiams, sostinėje laikinai keisis ir transporto organizavimas: jau nuo liepos 7 d. tam tikrose miesto dalyse bus ribojamas eismas, keičiami viešojo transporto maršrutai.

Plačiau
2023 06 01
Hila Medicinos padalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Simonas Ūselis

Nuo š. m. birželio 1 d. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Medicinos padalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti abdominalinės chirurgijos gydytojas, medicinos mokslų daktaras Simonas Ūselis. Nuo šiol jis yra atsakingas už klinikos medicinos padalinių veiklą.

Plačiau
2023 05 31
Laiku nepasitikrinus sveikatos, automobilį gali tekti palikti garaže

Nuo 2024 m. įsigalioja nauja vairuotojų sveikatos tikrinimo tvarka.

Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisas, pagal kurias nuo 2024 m. sausio 1 d. įsigalioja atnaujinta vairuotojų sveikatos patikrinimo tvarka. Pagal šią tvarką laiku neatnaujinus besibaigiančios galioti medicininės pažymos, tokie vairuotojai neteks teisės vairuoti – bus stabdomas jų vairuotojo pažymėjimo galiojimas.

Plačiau
2023 04 18
„Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai – net dviem Hila gydytojams

Pirmadienį Vilniaus miesto Rotušėje jau penkioliktą kartą išdalyti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai.

Už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą Vilnius padėkojo 14-kai laureatų ir visiems 40-čiai kandidatų iš Vilniaus savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų, tarp kurių ir du mūsų centro gydytojai – ortopedas-traumatologas, plaštakos chirurgas Simonas Sereika ir neurochirurgas Robertas Kvaščevičius.

Plačiau
2023 03 30
Hila apylinkės pacientams odontologijos paslaugas teiks klinikų tinklas „Denticija“

Nuo š. m. balandžio 1 dienos Medicinos diagnostikos ir gydymo centro apylinkės pacientams odontologijos paslaugas teiks odontologijos klinikos „Denticija“. Naujas centro partneris teiks tiek nemokamas, tiek mokamas pirminės priežiūros ir odontologinio gydymo paslaugas.

Plačiau
2022 08 12
Nepraleiskite galimybės apsilankyti NEMOKAMOJE kineziterapeuto konsultacijoje

Rugsėjo 11-ąją vyksiančiame „RIMI Vilniaus maratonas 2022“ bėgimo renginyje Jūsų lauksime ir mes! Net jeigu ir nemėgstate bėgti, atvykite ir išbandykite inovatyvias sportines veiklas bei pasikonsultuokite su patyrusiais specialistais.

Plačiau
2022 08 09
Beždžionių raupai: ką verta žinoti?

Beždžionių raupai – tai zoonozė, kurią sukelia beždžionių raupų virusas, priklausantis Poxviridae šeimos Orthopoxvirus genčiai. Pamažu plintant Europoje, atvejų atsiranda ir Lietuvoje. Ką reikėtų žinoti ir koks gydymas yra taikomas?

Plačiau
2022 07 05
Jau netrukus – NAUJAS Reabilitacijos ir sporto medicinos centras!

Jau visai NETRUKUS pakviesime Jus susitikti NAUJAME mūsų padalinyje!
Reabilitacijos ir sporto medicinos centras įsikurs Lvivo g. 101 (Park Town verslo centre).

Plačiau
2022 05 25
Jau šį sekmadienį susitikime WE RUN VILNIUS bėgimo renginyje

Gegužės 29-ąją – SEKMADIENĮ – susitikime WE RUN VILNIUS bėgimo renginyje. Ieškokite mūsų Katedros aikštėje, stende NR. 22, kuriame kartu su patyrusiais kineziterapeutais ne tik išbandysite inovatyvias priemones prieš ir po bėgimo, bet ir galėsite laimėti individualią kineziterapeuto konsultaciją bei 3D judesio analizės tyrimą.

Plačiau