Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

Apgyvendinimas ir maitinimas

Hila yra įsikūrusi ~3 km iki Vilniaus centro ir ~4 km iki Vilniaus senamiesčio.
Aplink gausu viešbučių, kavinių, restoranų.

Dėmesio!

Hila centre veikia jauki kavinė. Joje kasdien siūlomas didelis šaltųjų, karštųjų patiekalų ir desertų asortimentas. Maistas visada skanus ir šviežias. Skambant klasikinei muzikai, kiekvienas Centro pacientas ar svečias gali skaniai papietauti ar pavakarieniauti, išgerti kavos, arbatos, atsigaivinti šviežiomis vaisių sultimis. Iš anksto užsisakius, galima švęsti įvairias šventes, rengti pobūvius.

Kavinė dirba:

I nuo 10.30 iki 17.00 val.
II–V nuo 9.30 iki 17.00 val.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonu +370 5 247 64 09

Menkiausias negalavimas sukelia žmogui stresą, nerimą ir įtampą, todėl Hila centre sukurta tokia aplinka, kad čia apsilankęs žmogus jaustųsi saugiai ir jaukiai – kaip namuose.

Hila stacionare gydomi pacientai po chirurginių operacijų. Palatose pacientus visą parą prižiūri kvalifikuoti gydytojai ir rūpestingos slaugytojos.

Po operacijos pacientai apgyvendinami vienvietėse ir dvivietėse palatose, kuriose yra galimybė naudotis šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis, belaidžiu interneto ryšiu „Wi-fi“, veikia televizija.

Šalia kiekvienos palatos įrengtas higienos kambarys su kriaukle, tualetu, dušo kabina. Pacientams duodami iš natūralių pluoštų pagaminti rankšluosčiai, pižamos ir chalatai bei higienos priemonės.

Pacientų saugą garantuoja skubaus personalo iškvietimo sistema, sumontuota prie paciento lovos ir palatos higienos kambaryje.

Ligonių maitinimu rūpinasi Hila centro kavinė. Joje siūlomas didelis skanių ir sveikų patiekalų asortimentas pagal gydytojo dietologo rekomendacijas ir paciento pageidavimus. Paciento patogumui maistas pristatomas į palatą.

Jei atvykstate su lydinčiu asmeniu, jį galime apgyvendinti mūsų stacionaro palatoje už papildomą mokestį.

Detalią informaciją, kur apsistoti, ką aplankyti Vilniuje, kur apsipirkti ir papramogauti, rasite ČIA.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams