Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Pacientams iš užsienio

Čia pateikiama informacija iš užsienio atvykusiems pacientams.

Jei esate užsienietis, kviečiame registruotis tel.:

arba el. paštu medtour@hila.lt. Su Jumis susisieks asmeninis vadybininkas ir padės suderinti visas Jūsų vizito Hila centre detales, rekomenduos, kur apsistoti, kaip susitvarkyti įvažiavimo į šalį vizą.

Jei esate užsienietis, Jūsų kelionę į Lietuvą ir Hila centrą padės organizuoti asmeninis vadybininkas. Jo pareiga – pasirūpinti, kad Jūsų vizitas Hila centre būtų lengvas, sklandus ir nesukeltų nereikalingų rūpesčių. Kreipkitės į jį dar iki atvykimo į Hila. Su užsieniečiais dirbančioje komandoje asmeniniai vadybininkai kalba anglų, rusų ir lenkų kalbomis.

Kokios pagalbos galite tikėtis iš asmeninio vadybininko?

 • Surenka paciento sveikatos istorijos duomenis (esama diagnozė, skundai, tyrimų rezultatai).

 • Komunikuoja su pacientu (telefonu, „Skype“, „Viber“, „WhatsApp“, el. paštu) ir Centro gydytojais, specialistais, kad sudarytų detalų vizito Centre planą, kuriame numatytas reikalingų gydytojų konsultacijos laikas, konkretūs tyrimai ir jų eiliškumas, operacijos / procedūros, priežiūra po operacijos.

 • Padeda organizuoti atvykimą ir išvykimą, rekomenduoja arba užsako viešbutį.

 • Padeda gauti dokumentus, reikalingus atvykti į šalį (aktualu ne ES piliečiams).

 • Globoja vizito Hila metu (palydi pas specialistus, į kavinę, vaistinę, sprendžia iškilusius klausimus).

 • Organizuoja medicininių dokumentų vertimą į užsienio kalbą.

 • Padeda užpildyti draudimui reikalingus dokumentus.

 • Padeda organizuoti reabilitacinį ir sanatorinį gydymą.

Kai kurios iš šių paslaugų yra mokamos, išsamiau apie tai pasiteiraukite asmeninio vadybininko.

Susisiekite su asmeniniais vadybininkais

 

Živilė Paukštytė

Kalbos: anglų

+370 698 00 000

 

medtour@hila.lt

 

 1. Paslaugos per 1 dieną po vienu stogu.

  Į Lietuvą atvykę užsieniečiai vertina greitą ir profesionalią kompetentingų gydytojų specialistų pagalbą, tikslius ir operatyviai atliekamus tyrimus, organizmą tausojančias, pažangiausiais pasaulyje naudojamais metodais atliekamas operacijas, gerai organizuotą vadybą, pagalbą tvarkant dokumentaciją Lietuvoje patirtoms medicinos išlaidoms kompensuoti.

  Taupydami Jūsų brangų laiką stengiamės ištirti, nustatyti negalavimų priežastis ir paskirti gydymą per 1 dieną.
  Kai kuriais atvejais galutinei diagnozei patvirtinti reikia ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei vieną dieną. Apie tokius atvejus jus informuos gydytojas arba tyrimą atliekantis medicinos personalas.

  Jeigu Jums prireiks operacijos, įprastai ji gali būti suplanuota kitą dieną arba per 1–3 sav. po pirminės konsultacijos.

  Pacientai vertina galimybę greitai gauti visas reikiamas paslaugas po vienu stogu, o apsilankę čia vieną kartą tampa nuolatiniais ir ištikimais klientais.

 2. Europietiška kokybė.

  Kokybiškos, griežčiausius Vakarų standartus atitinkančios Hila paslaugos kainuoja gerokai mažiau nei tokiose pat klinikose Vakarų Europoje, todėl Centras kasmet sulaukia per 1000 lankytojų iš užsienio – Rusijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Norvegijos, Danijos, Vokietijos, Švedijos, kitų Vakarų Europos šalių. Plačiau apie kokybę ČIA

 3. Lengva pasiekti.

  Iš daugelio Europos šalių Lietuvą lėktuvu pasieksite per 1–3 val. Detalią informaciją rasite interneto svetainėse Vilniaus oro uostas, Kauno oro uostas, Palangos oro uostas.

  Kelionė į Hila automobiliu iš Rygos Latvijoje užtruks 3–4 val. (300 km), Daugpilio Latvijoje – apie 2 val. (170 km), iš Kaliningrado Rusijoje – 5–6 val. (400 km).

Už Hila paslaugas galite atsiskaityti visais įprastais būdais – mokėjimo kortele, grynaisiais, pasinaudodami draudimo kortele, pagal paciento (kliento) su sveikatos draudimo bendrove pasirašytos sutarties sąlygas.
Apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu paslaugos gali būti kompensuojamos pagal 2011 m. kovo 9 d. Europos Sąjungos (ES) direktyvos nuostatas, kurios numato galimybę visiems Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybių piliečiams kompensuoti medicinos išlaidas, patirtas bet kurioje ES šalyje. Plačiau apie tai.

Jei atvykstate su lydinčiu asmeniu, kuriam reikalingas viešbutis, detalią informaciją, kur apsistoti, ką aplankyti Vilniuje, kur apsipirkti ir papramogauti, rasite čia.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams