Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

Kuo pasirūpinti prieš atvykstant

Hila personalas informuos Jus, kokius dokumentus turėti atvykstant, kaip pasiruošti planuojamam tyrimui, operacijai.
Esame dėkingi, jei nevėluojate ir atvykstate 15 min. anksčiau. Tiek laiko turėtų užtekti užsiregistruoti atvykus ir susipažinti bei patvirtinti paslaugoms teikti reikalingus dokumentus.

Asmens dokumentas yra būtinas. Tuo atveju, kai suaugęs lydi vaiką, asmens dokumentas būtinas ir vaikui, ir jį lydinčiam suaugusiam asmeniui.

Vaikams ir paaugliams iki 16 metų medicinos paslaugos gali būti teikiamos tik dalyvaujant vienam iš tėvų ar globėjų. Taip pat vaikas gali atvykti su kitu lydinčiu asmeniu, jei turi rašytinį (notaro patvirtintą) vaiko tėvų sutikimą. Jame turi būti nurodytas konfidencialios informacijos suteikimo pagrindas, naudojimo tikslai ir terminas, iki kada šis sutikimas galioja.

Savanoriško sveikatos draudimo dokumentą, jei norite, kad už paslaugas būtų sumokėta pagal draudimo sutarties sąlygas.

Jeigu esate apsidraudę savanorišku (papildomu) sveikatos draudimu Lietuvos ar užsienio draudimo bendrovėje, prašome atsinešti tai įrodančius dokumentus (draudimo polisą, sutartį ar kitą dokumentą).

Visos paslaugos Hila centre, išskyrus radiologinius tyrimus (kompiuterinės tomografijos (KT), mamografijos, rentgeno), siekiant apsaugoti pacientus nuo nereikalingos apšvitos, gali būti teikiamos be siuntimo.

Tačiau jeigu atvyksite su siuntimu, daugeliui paslaugų – gydytojo konsultacijoms, MRT, KT, echoskopijos, kardiologijos ir kt. tyrimams, operacijoms – Jums bus taikoma ligonių kasų kompensacija.

Siuntimas turi būti galiojantis ir atitikti tokiam dokumentui nustatytus Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus.

Branginame Jūsų laiką ir stengiamės, kad atvykus į Hila Jums netektų laukti nei registratūros laukiamajame, nei kitur. 80 proc. pas mus atvykusiųjų registratūroje laukia ne ilgiau kaip 6 min.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams