Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Kaip užsiregistruoti

Užsiregistruoti Hila centre galite visais įprastais būdais, tačiau, ko gero, patogiausia tai padaryti internetu.

Užsiregistruoti Hila paslaugoms galite:

Jei paskambinus visos registratorės užimtos ir nepavyksta su mumis susisiekti, Jūsų skambutį matome kaip neatsakytą. Perskambinsime Jums, kai tik atsilaisvins registratūros darbuotojas, įprastai ne ilgiau kaip per 2 val. arba kitą darbo dieną.
Į Jūsų skambutį atsakysime 24 val. 7 dienas per savaitę.

Jei esate užsienietis, kviečiame registruotis tel.:

arba el. paštu medtour@hila.lt. Su Jumis susisieks asmeninis vadybininkas ir padės suderinti visas Jūsų vizito Hila centre detales, rekomenduos, kur apsistoti, kaip susitvarkyti įvažiavimo į šalį vizą.

Sudarę su Hila ilgalaikę sveikatos priežiūros sutartį užsitikrinsite vientisą ir visapusišką sveikatos priežiūrą bei sutaupysite - jums bus taikomos specialios kainos ir nuolaidos daliai paslaugų. Asmeninis sveikatos priežiūros vadybininkas padės organizuoti jūsų vizitus pas gydytojus jums patogiu metu ir atsakys į jums rūpimus klausimus. Plačiau apie paslaugą.

Iš anksto užsiregistravus, Hila specialistai įprastai diagnozuoja ligą ir skiria gydymą per 1 dieną.
Kai kuriais atvejais galutinei diagnozei patvirtinti reikia ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei vieną dieną. Apie tokius atvejus Jus informuos gydytojas arba tyrimą atliekantis medicinos personalas.

Valstybinės ligonių kasos vykdo eilių sveikatos priežiūros įstaigose stebėjimą pagal Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus įsakymą „Dėl asmenų registravimo į asmens sveikatos priežiūros paslaugų laukimo eiles ir šių eilių stebėsenos tvarkos aprašo ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų laukimo eilių stebėsenos ataskaitų formų patvirtinimo“ 2014 m. spalio 28 d. Nr. 1K-287. Skaitykite čia

Informacija apie pacientų eiles Hila centre:

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams