Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Jaučiate skausmą ir kompleksuojate dėl išsiplėtusių kojų venų?

Rinkitės paprastą ir saugų gydymą!

Išsiplėtusių kojų venų (varikozės) gydymas – patikimas ir neskausmingas sprendimas kenčiantiems kojų skausmą, tinimą ir estetinį diskomfortą.

Dažniausiai pasitaikančios ligos ir negalavimai: varikozė, kojų opos, kojų giliųjų venų trombozė.

Gydymas. Įprastai, iškart po venų operacijos galite grįžti prie kasdienės darbinės veiklos. Taikome visus šiuo metu pažangiausius pasaulyje naudojamus gydymo metodus – kojų venų operaciją lazeriu ir klijais. Toks gydymas yra minimaliai traumuojantis, neskausmingas ir trumpas (trunka apie 10-40 min). Prieš rekomenduodami Jums tinkamiausią išsiplėtusių venų gydymo metodą, venas tiriame dvigubu ultragarsiniu skenavimu, tiksliai įvertiname jų būklę ir pažeistus segmentus. Naudojame modernų, naujos kartos lazerį. Tokį lazerį naudoja pažangiausios pasaulio klinikos, kuriose keliami ypatingi reikalavimai saugai ir kokybei.

Kaina. Išsiplėtusių kojų venų operacijas galite apmokėti dalimis, pvz. operaijos kaina lazeriu - 18,15 Eur/mėn.
(skaičiavimo pvz. pateiktas operacijai lazeriu su siuntimu, kaina - 539 Eur, išsimokėjimo periodas - 36 mėn.).

Lizingo skaičiuoklė ČIA

Gydytojai

Bičkauskas Nerijus
Bičkauskas Nerijus

Kraujagyslių chirurgas

  • language LT, RU, EN
  • Darbo laikas
Med.dr.  Skrebūnas Arminas
Med.dr. Skrebūnas Arminas

Kraujagyslių chirurgas

  • language LT, EN, RU

Pacientai apie mus

gyd. Med.dr. Skrebūnas Arminas
K.M.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
I.J.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
P.V.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
M.B.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
D.R.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
N.S.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
M.B.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
R.V.
 
gyd. Bičkauskas Nerijus
J.A.
 

Išsiplėtusių kojų venų gydymo paslaugų kainos

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Kraujagyslių chirurgo konsultacija
86.00 €
Kraujagyslių chirurgo konsultacija (med. dr., doc.)
89.00 €
Kraujagyslių chirurgo konsultacija, kai kartu atliekamas rankų arba kojų venų dvigubo skenavimo ultragarsinis tyrimas (echoskopija)
145.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Rankos arba kojos venų dvigubo skenavimo ultragarsinis tyrimas (echoskopija) (kraujagyslių chirurgas vertina varikozinius mazgus)
49.00 €
Rankų arba kojų venų dvigubo skenavimo ultragarsinis tyrimas (echoskopija) (kraujagyslių chirurgas vertina varikozinius mazgus)
69.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Lab. tyrimų programa atliekama prieš dienos chirurgijos operaciją MDC
19.00 €
Ramybės elektrokardiograma prieš dienos chirurgijos operaciją MDC (EKG)
19.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Aethoxysklerol 2% 2ml N1
7.95 €
Kojų varikozinių mazgų sklerozavimas (suleidimas be vaistų kainos)
30.00 €

Skleroterapijos procedūros kaina susideda iš medikamento ir procedūros atlikimo kainos. Jei jums reikalinga konsultacija, ji kainuoja papildomai.

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Biologiniai klijai išsiplėtusių kojų venų operacijai (brangiau kainuojančios medžiagos kainų skirtumas)
845.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija (kombinuota, lazeriu ir chirurginiu budu)
1,920.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija biologiniais klijais, vienos kojos, nekomplikuota
1,620.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija lazeriu, vienos kojos (papildomai reikalingas medžiagų rinkinys)
1,610.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija lazeriu, vienos kojos, 3 ir daugiau šakų
1,770.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija lazeriu, vienos kojos, iki 3 šakų
1,670.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija, atvira, vienos kojos, taikant bendrinę nejautrą
1,310.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija, atvira, vienos kojos, taikant spinalinę nejautrą
1,330.00 €
Šviesolaidis su priedais išsiplėtusių kojų venų operacijai lazeriu "Corona 360 600 Fused" 1,8 mm, vienkartinis, vienai kojai (brangiau kainuojančios medžiagos kainų skirtumas)
199.00 €
Šviesolaidis su priedais išsiplėtusių kojų venų operacijai lazeriu "Corona Infinite Ring Fiber" 1,8 mm, vienkartinis, vienai kojai (brangiau kainuojančios medžiagos kainų skirtumas)
234.00 €

Operacijos kaina susideda iš operacijos ir jai reikalingų medžiagų (klijų arba šviesolaidžio) kainos.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Dažniausiai užduodami klausimai

Negydant išsiplėtusių venų varikozės, kyla daug sveikatos problemų, o varikozės komplikacijos kartais gali būti pavojingos gyvybei. Anksčiau pacientai vengdavo kojų venų gydymo chirurginiu būdu. Atviros išsiplėtusių venų operacijos metu būdavo daromas didelis pjūvis, tad gijimo periodas užtrukdavo gana ilgai. Tačiau dabar mes ne tik turime galimybes tiksliai nustatyti probleminę vietą, bet ir atlikti kojų venų operaciją minimaliai traumuojančiais būdais – lazeriu arba biologiniais klijais.

Be abejo, geriau planuoti operaciją iki gimdymo, nes nėštumo metu išsiplėtusių venų problema tik paūmės. „Uždarius“ blogos venos baseiną, jis jau nesiplės ir toje vietoje problema bus išspręsta. Jums nebereikės patirti su išsiplėtusiomis venomis susijusių estetinių rūpesčių ir skausmo vienu gražiausiu gyvenimo laikotarpiu – jaunystėje. Mitas, kad operaciją reikia atidėti iki gimdymo, vis dar gajus iš senų laikų, kuomet išsiplėtusios venos dažniausiai buvo operuojamos atviruoju būdu ir pacientės patiriama trauma buvo didelė. Dabar operacijos minimaliai traumuoja, trunka nuo 10 iki 40 min., o klinikoje žmogus iš viso praleidžia tik apie 1,5 val. Nuo operacinio stalo pacientas pats atsistoja ir išeina, gali grįžti prie kasdieninės veiklos tą pačią dieną.

Iki skrydžio, kaip profilaktikos priemonės tinka masažas, tam skirti tepalai – viskas, kas skatina mikrocirkuliaciją. Pavojingi yra skrydžiai virš 3 val., o ypač virš 8 val. Rekomenduojama dėvėti elastines kojines. Taip pat naudinga atsistoti, pavaikščioti pajudėti lėktuvo salone, vartoti pakankamai skysčių ir pasirūpinti reikalingais vaistais.

Ir gydymas lazeriu ir biologiniais klijais yra mažai traumuojantys metodai. Kuris būdas geriausias, sprendžiama konkrečiu atveju. Esminis skirtumas – po procedūros biologiniais klijais nereikia jokių tvarsčių ir elastinių kojinių, o pacientai tuojau pat gali grįžti prie kasdienės veiklos. Tačiau gydymo klijais kaina yra didesnė, todėl pacientai vis dažniau renkasi gydymą lazeriu.

Šiais laikais amžius nebėra riba, nes naudojami šiuolaikiški, mažai traumuojantys gydymo metodai – venų operacija lazeriu arba klijais. Todėl gydymas tinkamas ir senyvo amžiaus žmonėms, bei tiems žmonėms, kuriems venas gydyti reikia dėl planuojamų kitų operacijų, pvz. klubo sąnario.

Tame pačiame venų baseine kokybiškai atlikta operacija užkerta kelią atsinaujinti varikozei, tačiau venos gali išryškėti kitoje vietoje, tuomet gydymas vėl bus reikalingas. Tačiau gydyti reikia, nes problema tik didės.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą Hila paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams