Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Med.dr. Skrebūnas Arminas Kraujagyslių chirurgas
Nuoširdžiausia ir begalinė padėka, kraujagyslių chirurgui Arminui Skrebūnui, kuris tikrąją tą žodžio prasme padarė stebuklą, išgelbėjo mamos koją, kai kiti daktarai jau būtų pašalinę ne tik pirštą, bet ir koją. Priėmė pakartoti kraujagyslių operaciją, kuri puikiai pavyko ir jau gali džiaugtis ramiu miegu, be skausmų visą parą ir gyjančiu pirštu ir pėda. Tai ne tik aukštos kvalifikacijos specialistas, puikiai išmanantis savo darbą, bet ir puikus, kruopštus, kompetentingas žmogus, sugebantis rasti tinkamus žodžius, prieš, per ir po operacijos, tokio nuoširdaus ir atsidavusio darbui dar nėra tekę matyti. Džiaugiamės kartu su mama ir visais artimaisiais, kad yra tokių profesionalių ir nuoširdžių medikų, dirbančių iš tikro pašaukimo. Jūsų darbas vertas ne tik padėkos, bet ir neapsakomos pagarbos! Jūsų Hila centras ir Santaros skyrius, tai tikrų tikriausias pavyzdys Kauno klinikos priėmimo ir chirurgijos skyriui. Didelės Jums sėkmės!

K.M.