Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Bickauskas Nerijus Kraujagysliu chirurgas

Bičkauskas Nerijus

Kraujagyslių chirurgai

Kalbos
lietuvių
rusų
anglų
Darbo laikas
II 14.00-16.30 val.
III 14.00-16.30 val.

nuo 1988 m.

profesinė patirtis

24 000+

operacijų ir procedūrų per darbo praktiką

1 000+

operacijų ir procedūrų kasmet

Vienas labiausiai patyrusių chirurgų ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Atlieka kojų kraujagyslių rekonstrukcines operacijas, venų operacijas atviru chirurginiu metodu, venų operaciją lazeriu, užrakinimą vaistais (skleroterapija).

Pirmasis chirurgas Lietuvoje pradėjęs taikyti naują ir pasaulyje sparčiai populiarėjantį išsiplėtusių kojų venų gydymą klijais. Nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje (Norvegija, JAV, Vokietija, Parncūzija).

Pacientai apie gydytoją

S.A.
Nuoširdus didelis dėkui gydytojui, kuris tikras savo srities profesionalas. Rekomenduoju visiems. Ačiū!
J.A.
Noriu padėkoti gyd. Nerijui Bičkauskui už 2022.08.03 profesionaliai atliktą operaciją bei atidumą, taip pat visam personalui už rūpestingumą ir malonų aptarnavimą. Didelis ačiū Jums.
P.V.
Didelis ačiū daktarui Nerijau Bičkauskui už puikiai atliktą varikozinių kojos venų operaciją! Problemos su koja turėjau daug metų. Ne kartą man sakyta, kad reikalinga operacija. 2022 birželio 22 d. pagaliau pasiryžau. Kaip kiekvienas pacientas turėjau daugybę nuogąstavimų. Nei vienas...
Skaityti visą atsiliepimą
R.V.
Š. m. gruodžio mėn. 2 d. operavau kojos venų varikozę. Ačiū gyd. Nerijui Bičkauskui. Savos srities specialistas iš didžiosios raidės. Operavo lazeriu. Gerų švenčių didžiai gerb. gyd. N. BIČKAUSKUI ir jo maloniai komandai.
I.J.
Nuoširdžiai norėčiau padėkoti pačiam šauniausiam angiochirgui gydytojui Nerijui ir jo komandai. Apžiūrą, diagnozę atliko labai nuodugniai. Paskyrė visus reikalingus tyrimus. Paskyrė dvi operacijas gegužės 19 ir birželio 2 dienomis. Visą savo darbą atliko labai kruopščiai. Dabar norėčiau skraidyti...
Skaityti visą atsiliepimą
M.B.
Noriu padėkoti gyd. Nerijui už vakar profesionaliai atliktą operaciją bei atidumą, taip pat visam personalui už rūpestingumą ir malonų aptarnavimą. Didelis ačiū Jums ir būkime sveiki ! ????❤️
D.M.
Nuoširdus AČIŪ kraujagyslių chirurgui NERIJUI BIČKAUSKUI ir jo asistentėms už atliktą operaciją. Dėkoju Jiems už nepaprastą nuoširdumą, rūpestį operacijos metu. Sėkmės JIEMS ir visam medicinos kolektyvui. Gyvuokit ir klestėkit ! AČIŪ!
D.M.
Nuoširdus AČIŪ kraujagyslių chirurgui NERIJUI BIČKAUSKUI ir jo asistentėms už atliktą operaciją. Dėkoju Jiems už nepaprastą nuoširdumą, rūpestį operacijos metu. Sėkmės JIEMS ir visam medicinos kolektyvui. Gyvuokit ir klestėkit ! AČIŪ!
D.R.
Operaciją planavau, žinojau, kad varikozė savaime nepraeis, be to tai trukdė mėgautis mano mėgstamu sportu – tenisu. Visiems abejojantiems galiu tik patvirtinti – operacija lazeriu trumpa ir visiškai neskausminga. Ačiū gyd. N. Bičkauskui už profesionalumą.
N.S.
Sunku patikėti, kad operacijos jau tą pačią diena buvau darbe, budėjau ligoninėje. Dabar ir pati nesuprantu, kodėl tiek ilgai nesiryžau gydytis. Ačiū gyd.N. Bičkauskui už tai kad dabar jaučiuosi gerai, gyvenu be skausmo, baimių ir kompleksų dėl venų išvagotų kojų.
M.B.
Nuoširdų ačiū tariu gyd. N. Bičkauskui ir jo komandai dirbusiai š.m. lapkričio 27 d.Operavo kojos veną su lazeriu. Likau patenkinta. Malonus,konkretus gydytojas. Nuostabi jo komanda.
Ačiū jums visiems.
Sveikatos Jums, sėkmės, stiprybės ir kantrybės atsakingame Jūsų darbe.
Marijana, Druskininkai.
Skaityti visą atsiliepimą

Biografija

1981–1987 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas.

1987–1988 m. Chirurgijos internatūra Eksperimentinėje klinikoje prie medicinos mokslinio tyrimo instituto.

Darbo stažas nuo 1988 metų.

Nuo 2009 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kraujagyslių chirurgas.

Nuo 2006 m. Šeškinės poliklinika, Chirurgijos skyrius, kraujagyslių chirurgas konsultantas.

Nuo 2000 m. Grožio terapijos ir chirurgijos klinika, kraujagyslių chirurgas.

1992–2013 m. Vilniaus miesto universitetinė ligoninė, I kraujagyslių chirurgijos skyrius, gydytojas kraujagyslių chirurgas.

1988–1992 m. Vilniaus miesto universitetinė ligoninė, II kraujagyslių chirurgijos skyrius, gydytojas kraujagyslių chirurgas.

Atlieka kraujagyslių rekonstrukcines operacijas, venų operacijas atviru chirurginiu metodu, lazeriu, užrakinimą vaistais (virš 800 procedūrų per metus).

1992 m. 4 sav. Akeris, Oslo ligoninė (Norvegija).

1995 m. 1 sav. Majamio baptistų ligoninė (JAV).

1999 m. 1 sav. VEITH simpoziumai Niujorke (JAV).

2001 m. 1 sav. VEITH simpoziumai Niujorke (JAV).

2004 m. 1 sav. VEITH simpoziumai Niujorke (JAV).

2009 m. 1 sav. Lazerinė kojų venų chirurgija, Jiena (Vokietija).

2010 m.  VEITH simpoziumai Niujorke (JAV).

2011–2014 m. kasmetiniai CAVS simpoziumai Paryžiuje, (Prancūzija).

1996–2000 m.VU Kraujagyslių chirurgijos klinikos mokslo asistentas.

Kaklo magistralinių kraujagyslių rekonstrukcijos, esant daugiažidininei aterosklerozei. Chirurgija, 1992.

Retrogradinė pasaito kraujagyslių rekonstrukcija, sergant lėtine žarnyno išemija. Chirurgija, 2004.

Dalyvauja ir skaito pranešimus įvairiose kraujagyslių chirurgų konferencijose Lietuvoje ir užsienyje (JAV, Vokietija, Prancūzija, Izraelis, Danija, Austrija ir kt.). Skaitomų pranešimų temos: kaklo magistralinių kraujagyslių rekonstrukcijos, esant daugiažidininei aterosklerozei, žarnyno pasaito arterijų rekonstrukcijų, pilvinės aortos anerizmos rekonstrukcijos

Lietuvos kraujagyslių chirurgų draugijos narys.

Europos kraujagyslių chirurgų draugijos narys.

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės apžiūrai
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams