Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2023 06 01

Hila Medicinos padalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Simonas Ūselis

Untitled design 83

Nuo š. m. birželio 1 d. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Medicinos padalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti abdominalinės chirurgijos gydytojas, medicinos mokslų daktaras Simonas Ūselis. Nuo šiol jis yra  atsakingas už klinikos medicinos padalinių veiklą.

Medicinos padalinio direktorius Simonas Ūselis

Medicinos padalinio direktorius Simonas Ūselis

„Džiaugiuosi prisijungęs prie didelės ir profesionalios Medicinos diagnostikos ir gydymo centro komandos. Tikiuosi, komandiniu darbu galėsime visi drauge suteikti dar kokybiškesnes ir platesnio profilio diagnostikos ir gydymo paslaugas savo klientams, užtikrindami aukščiausią aptarnavimo kokybę ir medicininį profesionalumą“, – sakė S. Ūselis.

Eidamas šias pareigas S. Ūselis nuo šiol atsakingas už vienos pirmųjų ir didžiausių šalies privačios medicinos klinikų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo organizavimą medicinos konsultacijų, tyrimų ir chirurgijos paslaugų padaliniuose, centro medicinos specialistų komandos formavimą ir stiprinimą, paslaugų teikimo kokybės užtikrinimą, taip pat inovacijų diegimą ir taikymą Medicinos diagnostikos ir gydymo centro veikloje.

Kaip vieną iš S. Ūselio stiprybių klinikos vadovai įvardija turtingą tarptautinę patirtį. Iki pradėdamas eiti Medicinos padalinio direktoriaus pareigas Medicinos diagnostikos ir gydymo centre S. Ūselis patirties ir žinių sėmėsi ne vienoje Europos šalių gydymo įstaigoje. Per savo karjerą stažavosi klinikose Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje. 2018 m. įgijo medicinos mokslų daktaro laipsnį Vokietijos Heidelbergo Karlo Ruprechto universitete. Nuo 2013 m. dirbo gydytoju asistentu, o nuo 2018 m. abdominalinės chirurgijos gydytoju Vilniaus universiteto Santaros klinikose.

Kaip abdominalinės chirurgijos gydytojas S. Ūselis specializuojasi nutukimo chirurgijos srityje (bariatrinėje chirurgijoje). Taip pat atlieka kitas minimaliai invazines ir atviras pilvo srities operacijas. Kitos veiklos sritys: pilvo, skrandžio, storosios žarnos ligos ir jų chirurginis gydymas, proktologija ir lazerinės chirurgijos pritaikymas joje.

Tikime, kad naujasis Medicinos padalinio direktorius savo patirtimi ir žiniomis reikšmingai prisidės prie bendros centro strategijos vystymo ir medicinos paslaugų teikimo tobulinimo.

Dalintis

Nedelskite, rūpinkitės savimi!

Registruotis konsultacijai
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialūs pasiūlymai tik prenumeratoriams