Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

DC (Diplomatic Council)

2015 m. pabaigoje Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui suteiktas Diplomatinės tarybos (angl. „Diplomatic Council“ – DC) kokybės sertifikatas ir pripažinto partnerio statusas. Jį įgijusi medicinos įstaiga atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus. Tai dar vienas MDGC kaip įstaigos, teikiančios gydymo paslaugas tarptautiniams pacientams, pripažinimas pasauliniu lygmeniu.

Diplomatinė taryba yra Jungtinėse Tautose akredituota pasaulinė nevyriausybinė organizacija, vienijanti daugiau kaip 5 000 diplomatijos ir ekonomikos ekspertų bei visuomenės veikėjų.

Diplomatinės tarybos pripažinto partnerio statusas kasmet suteikiamas „TEMOS International“ sertifikuotoms medicinos įstaigoms. Jas Diplomatinė taryba rekomenduoja ambasadoms ir konsulatams. Centras įvertintas kaip pasižymintis modernia diagnostikos ir gydymo įranga, pasitikėjimą keliančiomis kokybiškomis ir saugiomis medicinos paslaugomis, patyrusiais, maloniais ir atidžiais darbuotojais, puikia vadyba, svetingumu ir maloniu aptarnavimu.

DC kokybės sertifikatas ir pripažinto partnerio statusas MDGC suteiktas po sėkmingo sertifikavimo pagal  „TEMOS International“ kokybės programą.

„TEMOS International GMbh“ yra nepriklausoma sertifikavimo įstaiga, sertifikuojanti ligonines, klinikas, odontologijos klinikas ir reabilitacijos centrus visame pasaulyje, siekianti pagerinti tarptautiniams pacientams teikiamas medicinines ir nemedicinines paslaugas medicinos įstaigose. Šiuo metu daugiau kaip 50 medicinines paslaugas teikiančių įstaigų atliko „TEMOS International“ kokybės patikrą.

Šis sertifikatas nustojo galioti 2021 m. birželio mėn.