Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

GCR (Global Clinic rating)

2018 m. birželio mėn. Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui (toliau – Centras, MDGC) suteiktas
Global Clinic Rating (Pasaulinis medicinos įstaigų reitingas, toliau – GCR) kokybės sertifikatas. Šis sertifikatas patvirtina,
kad MDGC patenka tarp 100 pasaulio klinikų, įvertintų kaip viršijančios tarptautinius standartus. Tai dar vienas Medicinos diagnostikos ir gydymo centro kaip įstaigos, teikiančios gydymo paslaugas tarptautiniams pacientams, pripažinimas pasauliniu lygmeniu.

Šiandieniame skaitmeniniame ir internetiniame amžiuje GCR siekia išspręsti vieną didžiausių tarptautinės sveikatos priežiūros problemų – greitai ir patikimai padėti pasirinkti tinkamiausią privačią gydymo įstaigą.

GCR Medical Diagnostic Treatment Centre2

Tam platformoje naudojami paprasti, skaidrūs viso pasaulio medicinos įstaigų, klinikų ir ligoninių „reputacijos“ balai, kurie padeda pacientams nedelsiant įvertinti, kokia įstaiga jiems yra saugiausia, priimtiniausia ir patikimiausia.

Global Clinic Rating veiklą pradėjo 2014 m. pavasarį, o 2015 m. rudenį plačiajai visuomenei jau tapo prieinamas 126 tūkstančių klinikų, įsikūrusių įvairiausiuose pasaulio kraštuose, bazinis reitingas.

Dabar GCR.org platformos reitinge yra daugiau kaip 430 tūkstančių klinikų, įskaitant GCR akredituotas medicinos įstaigas 126 pasaulio šalyse. Tai yra didžiausia klinikų duomenų bazė pasaulyje, ir šiuos duomenis siekiama padaryti prieinamus kuo didesniam žmonių skaičiui.

GCR surenka, išanalizuoja ir pateikia tinklalapyje grc.org supaprastintus, eiliniam vartotojui suprantamus duomenis apie klinikas. Minimi duomenys platformoje apsilankiusiam vartotojui pristatomi kaip tiesioginiai reitingai ir ataskaitos. Pacientai grc.org tinklalapyje gali pasirinkti dominančią medicinos įstaigą ir su ja susisiekti tiesiogiai.

Medicinos įstaigai, atitinkančiai GCR standartus, suteikiama tarptautinė akreditacija. GRC siekia pristatyti medicinos įstaigų galimybių spektrą milijonams pacientų, išsaugoti ir pagerinti jų sveikatą, demonstruodami, kurių klinikų ar gydytojų pacientų gydymo rezultatai yra geresni.

GCR dirba ir su medicinos įstaigomis, teikia joms patarimus, kaip tobulėti, kaupti pacientų gydymo rezultatus ir kelti profesionalumą. Platforma naudoja pažangiausias technologijas, tokias kaip mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas, bendradarbiauja su pavyzdinėmis klinikomis, sveikatos priežiūros specialistais, ne pelno organizacijomis ir pelno siekiančiomis įmonėmis, kad būtų geriausi savo srityje.


Šis sertifikatas nustojo galioti 2020 m.