Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ pradėjo įgyvendinti iš Europos socialinio fondo finansuojamą projektą
UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ pradėjo įgyvendinti iš Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ darbuotojų mokymai ir profesinių kompetencijų tobulinimas“ Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0031.

Projekto biudžetas: 375.306,00 Eur, iš jų ES dalis: 187.653,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2017 m. rugsėjo 25 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022 m. kovo 25 d.

Projekto tikslas - išlaikyti ir stiprinti įmonės konkurencingumą ir darbo našumą, tobulinant darbuotojų profesines kompetencijas.

Projekto uždavinys - įmonės darbuotojų specializuotų profesinių žinių ir įgūdžių tobulinimas.

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ vykdys sisteminio darbuotojų profesinio mokymo projektą, kurio tikslas - kvalifikuotas medicinos ir administracijos personalas, sklandžiai teikiantis geriausiais standartais pagrįstas paslaugas. Specializuoti mokymai, padidinę įmonių darbuotojų kompetencijų lygį, leis sėkmingiau įmonei konkuruoti medicinos paslaugų rinkoje, užtikrinant aukštesnę paslaugų kokybę bei efektyvumą. Įmonės investicija į darbuotojų profesinių kompetencinių ir praktinių darbinių įgūdžių tobulinimą leis specialistams operatyviau atlikti daugiau darbo funkcijų bei naujai įgytos žinios sudarys sąlygas didinti jų darbo našumą. Plečiantis įmonės veiklos sritims ir darbo apimčiai analogiškai didėja darbuotojų darbo funkcijų ir atsakomybių spektras bei poreikis novatoriškai mąstančios darbuotojų komandos, gebančios pritaikyti naujausias žinias savo kasdieninėje darbo veikloje. Įmonės veiklos sritis yra visada susieta su kvalifikacijos kėlimu, darbuotojų gebėjimų ir žinių tobulinimu.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams