Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Aliukonis Vygintas Endoskopuotojas, Chirurgas
2024.04.20 man buvo atliktas virškinamojo trakto endoskopijos tyrimas (gastroskopija) su bendrine nejautra, kurią darė gydytojas Vygintas Aliukonis. Visų pirma noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. Vygintui Aliukoniui už jo dėmesingumą, už malonią ramybę pokalbio metu, už gebėjimą išklausyti pacientą nepertraukiant ir be arogancijos.
Antras žmogus, kuriam noriu padėkoti, yra anesteziologė Renata Šimkūnaitė - taip pat už dėmesingumą, ramų ir malonų bendravimą. O svarbiausia už teisingai atliktą anesteziją, po kurios jaučiausi labai puikiai.
Ir dar noriu padėkoti med. sesutėms už gerumą ir nuoširdų rūpestingumą, už palaikymą ir puikų humoro jausmą. Visas kolektyvas tiesiog nuostabus.
Aš iš visos širdies ir sielos dėkoju visam kolektyvui, kuris dirbo su manimi šią dieną ir linkiu Jums visiems sėkmės, sveikatos bei išlikti tokiais maloniais žmonėmis kaip ir dabar. Dar kartą dėkoju Jums visiems.
Taip pat esu labai dėkinga tiems žmonėms, kurie mane palaikė ir patarė susisiekti su nuostabiu gydytoju ir jo komanda.

S.N.

Aliukonis Vygintas Endoskopuotojas, Chirurgas
Labai dėmesingas gydytojas, labai aiškiai paaiškina gydymo eigą, kad pacientui nekila jokių klausymų. Labai malonus, ir besirūpinantis pacientu, labai rekomenduoju.

R.M.