Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Med.dr. Bartkevičienė Daiva Akušeris-ginekologas
Esu labai dėkinga už tai, kad sutikau gydytoją Daivą Bartkevičienę❤️ Ji profesionali, atidi, rami, atsidavus savo darbui. Nieko geresnio negalėjau tikėtis. Turėti tokią gydytoją yra neįkainuojama dovana. Ačiū jai, kad ji tokia yra ir už tai kaip ji gydo moteris kiekvieną savo darbo dieną❤️. Linkiu jai sėkmės visur ir visada.

D.

Med.dr. Bartkevičienė Daiva Akušeris-ginekologas
Nuostabi gydytoja! Lankausi jau ne vienerius bei rekomenduoju visiems artimiesiems bei pažįstamiems. Gydytoja atsakinga, kruopšti, įsiklauso į nusiskundimus bei parenka tinkamą gydymą. Taip pat, esu pas ją atlikusi sėkmingą operaciją. Ačiū!

L.J.

Med.dr. Bartkevičienė Daiva Akušeris-ginekologas
Puiki gydytoja! Atsakė į visus mano klausimus, labai atidžiai atliko reikalingus tyrimus, pateikė savo rekomendacijas ir įžvalgas, kuriomis tikrai pasinaudosiu ateityje! Jos bendravimas buvo korektiškas ir malonus! Gydytoja tikrai profesionali ! Likau labai patenkinta. Ačiū!

O.R.