Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Eidžiūnienė Jūratė Reumatologas
Labai ačiū.

D.B.

Eidžiūnienė Jūratė Reumatologas
Esu labai dėkingas gydytojai už dėmesingumą, jautrumą, profesionalumą. Įdėmiai išklausė ligos simptomus, skyrė visus reikalingus tyrimus ir nukreipė tolimesniam gydymuisi. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šį centrą ir šią gydytoją. Atėjau, nežinodamas kuo sergu, o gydytoja įvardijo įtarimus dėl retos ligos, kuriuos vėliau Santaros klinikose patvirtino.

D.P.

Eidžiūnienė Jūratė Reumatologas
Gerb. gydytoja, dėkoju JUMS už profesionalumą, dėmesingumą, kompleksinį ligos vertinimą, už kilnias bendražmogiškąsias savybes.

J.F.

Eidžiūnienė Jūratė Reumatologas
Labai maloni gydytoja, kuri išnaudojo visą konsultacijos laiką tik mano problemos sprendimui. Gydytoja įsigilino į mano nusiskundimus ir suprantamai išaiškino galimas jų priežastis bei būdus kaip tai būtų galima išspręsti.

R.L.

Eidžiūnienė Jūratė Reumatologas
Norėjau padėkoti išmintingai, jautriai, žinančiai ir padedančiai Daktarei, kuri sugeba suprasti ir išspręsti problemą.
Pavydžiu Jums tokių darbuotojų.
Ačiū.

R.M.

Eidžiūnienė Jūratė Reumatologas
Dėkoju Jums gerb. Gydytoja, kad taip profesionaliai ir atidžiai mane tikrinote ir konsultavote ir taip taikliai nusiuntėte pas gyd. Kęstutį Linkų. Jūsų dėka man buvo pritaikytas tinkamas gydymas ir mano sveikata kas dieną gerėja. Esu buvusi pas reumatologus, pediatrus ir fizioterapijoje Anglijoje, tačiau jie taip ir nesugebėjo atrasti tikslios diagnozės ir pritaikyti tinkamo gydymo. Jau buvau puolusi į neviltį. Jūs buvote mano paskutinė viltis ir dabar labai džiaugiuosi, kad pas Jus apsilankiau. Dėkoju už rūpestį, dėmesį, pagalbą ir Jūsų brangų laiką.

R.S.