Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Lapteva Ona Neurochirugas
Talentinga, profesionali gydytoja-chirurgė. Nuo pirmo susitikimo kelianti visišką pasitikėjimą jos kompetencijomis. Kai keletas neurochirurgų atsisakė operuoti stuburo problemą dėl mano amžiaus (83m), buvau beviltiškoje situacijoje, nes visiškai nebegalėjau vaikščioti. Gydytoja Ona pasitiko mane detaliai peržiūrėjusi mano situaciją, pasiruošusi užduoti patikslinančius klausimus ir paaiškinti galimybes ir pasekmes. Į jos klausimą “ar dar norite pagalvoti?”, atsakiau “ne, ačiū už suteiktą viltį”. Operacija pavyko puikiai, tą pačią dieną jau vaikščiojau, o po 10 dienų jau galėjau nueiti 5 km neprisėdus pailsėti. Daktare Ona, aš esu nuoširdžiausiai dėkinga už sugrąžintą gyvenimą. Su didžiule pagarba jūsų profesionalumui, R. B. O senjorus kviečiu nenuleisti rankų ir nesusitaikyti su diagnoze - senatvė.

R.U.