Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Rimas Mykolas Kineziterapeutas
Po čiurnos traumos ir operacijos, reabilitaciniu periodu, Mykolas paskyrė efektyvius pratimus, kurie sustiprino čiurną, padidino amplitudę. Taip pat skyrė bendro fizinio pratimus, kurie leido sustiprėti ir kitiems raumenims. Puikiai pritaikytos naujausios technologijos ir žinios. Taip pat pozityvus požiūris prisidėjo prie psichologinio gerbuvio. Rekomendacija 10/10.

N.R.

Rimas Mykolas Kineziterapeutas
Teko reabilituotis pas šį specialistą , puikiai bendraujantis, perspektyvus kineziterapeutas, padėjo atsistatyti po kelio operacijos. Tikrai rekomenduoju. Dėkui, Mykolai.

A.

Rimas Mykolas Kineziterapeutas
Nuostabus kineziterapeutas. Man padėjo pasiruošti operacijai ir fiziškai ir psichologiškai priešoperacinės reabilitacijos metu bei atsistatyti po jos. Taipogi sustiprinti ne tik pažeistą čiurną, bet ir visus raumenis. Mykolo dėka dabar jau pilnai galiu toliau žaisti krepšinį. Ačiū!

V.