Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Navikas Vygandas Ortopedas - traumatologas
Atidus, rūpestingas ir malonus gydytojas.
Labai profesionaliai buvo suteikta pagalba po traumos.

V.

Navikas Vygandas Ortopedas - traumatologas
Varžybose patyriau traumą. Gyvenu jausdama stiprius skausmus ir vaikštau tik su dviem lazdom. Tik gydytojo ortopedo-traumatologo Vygando Naviko dėka patikėjau, kad pagaliau patekau į tikro bei rūpestingo gydytojo rankas. Buvau apžiūrėta ypač kruopščiai ir tik jo dėka skubos tvarka man buvo atliktas pėdos magnetinis rezonansas. Buvau sužavėta visų darbuotojų nuoširdumu: registratore, slaugytoja Stase Šalavejiene, darbuotoja Anastasija Gričenko. O iš gydytojos radiologės Rasos Naujokaitienės gavau visus atsakymus į man rūpimus klausimus. Tikiu, kad gydytojo V. Naviko paskirtas gydymas sugrąžins mane į ankstesnį gyvenimą. Ačiū, kad esate!

V.

Navikas Vygandas Ortopedas - traumatologas
Puikus chirurgas! Atidus, rūpestingas gydytojas.Džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją pėdos operacijai.Kitą pėdą operuosiuos ir ateityje, jei prireiks, kreipsiuos tik į jį!Dėkoju už puikią priežiūrą, Daktare, sėkmės Jums!

S.D.

Navikas Vygandas Ortopedas - traumatologas
Sveiki ! Likimas nepagailejo, kovo 8 d . varžybų metu patyriau traumą . Kokių tik konsultacijų neturėjau, buvau priėmimo metu išvadinta ir apsimetėle. Nors ta vadinama apsimetėlė gyvena iki šios dienos su ypatingai stipriais skausmais ir vaikšto tik su dviem lazdom... Ir tik patekusi pas gydytoją ortopedą-traumatologą Vygandą Naviką, pradėjau tikėti, kad pagaliau patekau į tikro gydytojo rankas. Jau nuo pirmojo susitikimo pajutau gydytojo V.Naviko rūpestingumą. Tai ne tik ypač kruopščiai buvau apžiūrėta, bet ir tik jo dėka man buvo atlikta ypatinga skubos tvarka pėdos magnetinis rezonansas. Tikrai tikiu, kad gydytojo V.Naviko paskirtas gydymas mane sugrąžins į ankstesnį gyvenimą.
Atvykusi į magnetinio rezonanso tyrimą, buvau sužavėta visų darbuotojų nuoširdžiu darbu, pradedant nuo registratores prie šeštojo, vėliau penktojo langelių, radiologinio kabineto slaugytojos Stasės Šalavejienės , darbuotojos Anastasijos Gričenko. O iš gydytojos radiologės Rasos Naujokaitienės gavau visus atsakymus į man rūpimus klausimus. Ačiū, kad esate!

Pagarbiai
Virginija

V.