Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Norėčiau padėkoti oftalmologei R. Paulavičienei ir personalui už galimybę matyti puikiai be akinių. Pradžioje operacija kėlė nerimą ir baimę, bet jau po pirmo apsilankymo gydytoja detaliai paaiškino operacijos detales ir kaip viskas vyksta, kas labai nuramino. Operacija truko labai greitai, o gydymas buvo praktiškai neskausmingas - tiesiog reikėjo vengti ryškios šviesos keletą dienų. Labai patiko šiltas ir malonus bendravimas, tiek gydytojos, tiek ir personalo. Ačiū!

T.N.

T.N.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Dar neatsikračiau to įpročio ryte vos nubudus ištiesti ranką ieškant akinių. O akinių nebereikia! Labai ačiū gydytojai Rasai Paulavičienei - atėjusi pasikonsultuoti dėl lazerinės operacijos abejojau, ar man ta procedūra tiks dėl amžiaus ir didelio minuso, bet gydytoja viską paaiškino ir iškart jaučiausi patekusi į geras rankas. Nebaugino ir pati procedūra, visą laiką buvau prižiūrėta, nuraminta, informuota apie kiekvieną žingsnį. Bendraudama su gydytoja netgi sužinojau naujų dalykų apie akis ir regėjimą. Kartu dirbančios seselės irgi labai rūpestingos ir malonios. Esu dėkinga už kardinaliai pasikeitusią savo gyvenimo kokybę.

R.K.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Labai dėkoju gydytojai R. Paulavičienei už atliktą akių korekcijos operaciją ir gydymą! Labai kompetetinga gydytoja, parekomendavo geriausią operacijos variantą atsižvelgiant į visus tyrimus ir išsamiai išaiškino, kaip klostysis gijimas po operacijos, o mano visi klausimai buvo atsakyti. Tad viso proceso eigoje - nuo konsultacijos iki po operacinės apžiūros - buvau visiškai rami, žinojau, kad gerose rankose, nes ir visos komandos komunikacija puiki, o manimi pilnai pasirūpinta. Regėjimas šiuo metu nuostabus, labai džiaugiuosi, kad ryžausi operacijai, nes jau pamiršau apie akinius. Jei reikėtų vėl darytis operaciją, tikrai daryčiausi vėl pas šią gydytoją. O ir labai gera patirtis turėti reikalų su Hila - ir su kitomis gydytojomis, ir su seselėmis, visi buvo labai malonūs!

M.P.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Daktarė viską labai suprantamai paaiškino konsultacijos metu, kruopščiai atliko tyrimus, operacijos metu nuolat informavo kas yra/bus daroma, todėl jaučiausi saugiai. Rekomenduoju!

L.S.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Gydytoja atliko lazerinę akių korekciją ir viskas buvo nuostabu! Pirmo vizito metu atliko išsamius tyrimus ir paaiškino procedūros eigą, papasakojo apie gyjimą. Operacijos metu nuolat bendravo, pasakojo kas vyksta, o gydytojos ramus, užtikrintas tonas padėjo susitvarkyti su mano jauduliu. Po operacijos seselė susisiekė pasiteirauti, ar viskas tvarkoje. Operacija pavyko puikiai, akys sugijo labai gerai, o svarbiausia regėjimas - matau geriau, nei bet kada anksčiau!

A.S.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Nuoširdus AČIŪ gyd. R Paulavičienei už atliktą glaukomos operaciją. Esu dėkingas už dėmesį, nuoširdumą. Puiki ir maloni gydytoja, Ačiū! Su pagarba.

A.D.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Didžiausia padėka gyd. Rasai Paulavičienei. Buvo atlikta akių korekcija, Lasek. Turėjau -5 regėjimą, šiandien tikrino, praėjus 6 savaitem po operacijos. Jau viskas puiku, regejimas truputį virš normos, apie 120%!!!! Atsakė į 10000 mano ir vyro klausimus, viską paaiškino, labai kantri, sutraiškė visus mitus. Rūpinosi po operacijos. Ramino, kai reikėjo. Neturėjau galimybės palikti vaikus namuose, priemė su vaikais į kabinetą, užkalbino juos :) Rūpestinga. Jei reikėtų oftalmologo dar kartą, rinkčiausi tik Jus! Sveikatos Jums ir Jūsų šeimai.

A.B.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Esu dėkinga gydytojai už profesionalumą, malonų bendravimą, išsamias konsultacijas ir sklandžiai atliktą lazerinės korekcijos operaciją (po kurios itin greitai galėjau grįžti prie įpratinės veiklos). Rekomenduoju tiek lazerinę korekciją, tiek nuostabią gydytoją jai atlikti. Taip pat, džiaugiuosi ir visu Medicinos centro personalu už paslaugumą.

A.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Esu dėkingas Rasai Paulavičienėi už nuoseklią kocnultaciją apie operaciją ir gydimo eigą, džiugu jog akiniai man nebereikalingi. Ačiū.

E.R.

Paulavičienė Rasa Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Nuoširdus AČIŪ gydytojai R. Paulavičienei už puikiai atliktą akių korekcijos operaciją, už puikius patarimus, konsultacijas ir pooperacinę priežiūrą. Ačiū daktarei už dėmesingumą ir nuoširdumą !

T.J.