Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Ačiū Dievui ir likimui, kad patekau pas puikią gydytoją Margaritą Petrauskaitę. Nuoširdus jos dėmesys, man suteikė drąsos ir tikėjimo, kad esu patikimose rankose. Esu be galo nustebinta gydytojos kompetencija, kantrybe, supratingumu ir šiluma. Noriu pasakyti didelį, didelį AČIŪ ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės. Pagarbiai, Milda

M.P.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai už atliktą tyrimą, išsamią informaciją. Gyd. M. Petrauskaitė savo darbo profesionalė. Žmogus su didele patirtimi ir širdimi. Taip pat noriu padėkoti gyd. anesteziologui Novopolskiui Sergejui. ir visam tą dieną dirbusiam personalui. Darbuotojos dirba taip susistygavusios, tiesiog kiekviena savo laiku dirba tai ką turi tuo metu daryti. Nuostabu. Jei dar kada reikės man kolonoskopiją, tai tik šioje įstaigoje. Visiems rekomenduoju. Ačiū jums nuostabūs žmonės. Sėkmės jūsų nelengvame ir atsakingame darbe.

D.Č.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Visada tiriuosi pas šią nuostabią gydytoją. Puiki specialistė, labai geras, empatiškas, šiltas žmogus. Visada užjaus, patars. Visiems siūlau kreiptis į šią gydytoją. Labai ačiū už praeitą savaitę atliktą gastroskopiją ir šiandien atliktą kolonoskopiją. Noriu padėkoti ir visai nuostabiai komandai. Labai visi faini. Sėkmės visiems! Valentina

V.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Margaritai Petrauskaitei už pagalbą, profesionalumą, nuoširdumą.
Labai džiaugiuosi, kad yra galimybė patekti pas tokią profesionalią gydytoją už tikrai prieinamą kainą ir be ilgų eilių.
Sėkmės Jums ir dar kartą labai labai ačiū!

S.L.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Labai nuoširdžiai dėkoju gydytojai Margaritai Petrauskaitei už profesionaliai atliktą endoskopinį skrandžio tyrimą ir kokybiškas skrandžio nuotraukas, už dėmesingumą pacientui, galimybę pasirinkti procedūras skrandžio tyrime. Labai maloni ir taktiška gydytoja, taip pat labai rūpestinga kartu su gydytoja dirbanti medicinos seselė.

R.J.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Superinė gydytoja, skiria pakankamai laiko ne tik procedūrai, bet ir rezultatų paaiškinimui bei gydymo metodo parinkimui. Labai empatiškai.

R.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Noriu padėkoti gyd. Margaritai Petrauskaitei ir visam jos koletyvui už labai kokybiškai atliktą man kolonoskopiją ir už kolektyvo kultūringą aptarnavimą. Leiskite pasveikinti Jus ir Jūsų profesionalų kolektyvą su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2022 metais. Labai rekomenduoju viesiems, kuriems reikalinga ši procedūra, drąsiai kreiptis į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą, gerbiamą gyd. Margaritą Petrauskaitę su visu jos draugišku kolektyvu. Su artėjančiomis šventėmis
PAGARBIAI, Jūsų pacientas Ivan G. 2021-12-12

I.G.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Skrandžio tyrimas tikrai nėra pati maloniausia procedura, tačiau šios gydytojos profesionalumo, empatijos ir noro padėti žmogui dėka visas procesas praskrido nepastebėtas. Dar kartą ačiū p.Margaritai!

S.Z.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Man užstrigo žuvies kauliukas. Petrauskaitė Margarita su savo komanda suteikė pagalba greitai, kvalifikuotai ir neskausmingai. Dar ir psichologiškai nuramino. Esu labai dėkinga.

N.K.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Labai nuostabi šilta rūpestinga GYDYTOJA. Linkiu JAI stiprybės, sveikatos ir visko kas svarbiausia gyvenime.

D.P.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Nuostabi, šilta, dėmesinga gydytoja, visas procedūras atliko puikiai, nuoširdžiai rekomenduoju. Ačiū!

L.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Puiki gydytoja! Švelni,atidi,taktiška.Išklauso, nuramina,viską detaliai paaiškina. Labai gražiai ir paprastai bendrauja. Jei dar prireiktų ieškočiau tik šios gydytojos. Daugiau tokių gydytojų kaip gerb.Margarita Petrauskaitė.Esu labai dėkinga.

A.P.