Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Piešina Eugenijus Ortopedas - traumatologas
Su jūsų įstaiga susipažinau lapkričio 23 d.Noriu padėkoti operavusiam gydytojui E.Piešinai, gyd. anesteziologei, operacinės ir dienos stacionaro personalui,. Sėkmės jūsų darbuose, ištvermės. Nuoširdžiai dėkoju♥️

S.K.

Piešina Eugenijus Ortopedas - traumatologas
Puikus gydytojas! Operavo petį po išnirimo. Ačiū, gydytojau!

L.

Piešina Eugenijus Ortopedas - traumatologas
Aktyviai sportuodamas patyriau peties traumą. Pasitikėjau artimųjų atsiliepimais ir kreipiausi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą V. Grybo g. Gyd. Eugenijus Piešina. Man atliko sudėtingą priekinio ir užpakalinio sąnario nestabilumo operaciją. Dabar vyksta reabilitacija, jaučiuosi vis geriau. Esu dėkingas gyd. Eugenijui Piešinai. Gydytojas, kurį drąsiai rekomenduoju pacientams, jaučiantiems peties skausmus, turintiems išnirimų ar kitokių nusiskundimų. Ačiū už suteiktą pagalbą!

P.B. , Lietuvos profesionalaus boulingo federacijos narys, Lietuvos jaunių ir vyrų rinktinių narys

Piešina Eugenijus Ortopedas - traumatologas
Puikiai išoperavo (dvigalvio inkaravimas), išsamiai konsultavo, klinikoje dirba profesionalai. Ačiū!

A.

Piešina Eugenijus Ortopedas - traumatologas
Nuoširdus A Č I Ū daktarui Eugenijui Piešinai, už tikslią diagnostiką, skirtą gydymą ir žinoma už šiltą bendravimą su pacientu. Tai tikrai šios srities profesionalas. Mano situacijoje (peties kapsulitas), po trijų mėnesių nemigos, gyvenimas pasikeitė šio daktaro profesionalumo dėka, po trijų skausmo blokadų jau praėjo trys mėnesiai ir aš nejaučiu jokio skausmo, žinoma labai tikiuosi, kad jis neatsinaujins, na o jei taip nutiktų, tai vėl apsilankyčiau tik pas daktarą Eugenijų. Su didžiausia pagarba, linkiu Jums, daktare, neblėstančios energijos, stiprybės, sveikatos ir sėkmės Jūsų darbe.
Taip pat labai dėkoju Jūsų Diagnostikos Centrui už nuoširdų bendravimą su pacientu, skiriant jam ypatingą dėmesį vos pravėrus Jūsų Centro duris, pradedant rūbininke ir baigiant gydytoju. Mane labai nustebino tai, kad pas Jus su pacientu bendraujama nežiūrint į jį iš aukščiau". Kuo geriausios kloties Jūsų darbuose, stiprybės ir sveikatos Jūsų kolektyvui.

Pagarbiai,
Ramutė Kizalavičienė

R.K.