Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Šiandien (03.18) man buvo atlikta operacija.
Gydytojas Rudaitis, kaip visuomet, profesionalus, malonus, rūpestingas. Pats geriausias!
Ir šiandien stacionate dirbusi, manimi besirūpinusi slaugytoja (vardo nepamenu) - nuostabi. Labai šilta, rūpestinga, profesionali.
Didelis ačiū visai medikų komandai!

A.A.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Puikiausias savo srities daktaras!, nors vizito gali tekti laukti ir 3-4 men. net nesvarstyčiau eiti kažkur kitur. Med. dr. V. Rudaitis yra labai taktiškas, konkretus, visada atsakantis į visus rūpimus klausimus, niekada neskubinantis, o esant reikalui priimantis pakartotiniai apžiūrai ir tarp pacientų. Su daktaru dirbanti sesute irgi nuostabi! Kaip sunku rasti gerą daktarą, tai dar sunkiau asistentę, tad didžiausios rekomendacijos ir padėka jiems.

G.V.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Dėkoju Gerb. Daktarui Viliui Rudaičiui už 2023-06-19, atliktą laparoskopinę operaciją ir puikią pooperacinę savijautą, taip pat dėkoju anesteziologei Jekaterinai Juzeliūnienei ir visai ginekologijos skyriaus komandai, kurių dėmesys ir rūpestis supo prieš ir po operacijos. Nebuvo momento, kad būčiau nejautusi priežiūros ir palaikymo. Taip pat labai malonus buvo skambutis iš medicinos centro, kuomet pasiteiravo, kokia savijauta, pooperacinė eiga, grįžus į namus. Nuoširdžiausias, didžiausias ačiū Jums kiekvienam, būkite sveiki!
G.D.

G.D.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Dėkoju Gerb. Daktarui Viliui Rudaičiui už atliktą histeroskopinę operaciją ir puikią pooperacinę sveikatą, taip pat dėkoju ir anesteziologei Jekaterinai Juzeliūnienei ir visai ginekologijos operacijų skyriaus komandai! Nuoširdžiausias ačiū Jums kiekvienam!

D.K.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Labai norėjau padėkoti med. dr. V. Rudaičiui už šiandien man atliktą cistinio darninio operaciją. Už kiekvieną kartą atliktą profesionalų patikrinimą, visada malonų paaiškinimą. Gydytojas, kuris tikrai iš širdies atlieka savo darbą. Prie to pačio labai didelis ačiū ir anestezologei, labai atsiprašau, neįsidėmėjau pavardės, kuri tikrai taip mane mane maloniai priėmė. Ačiū visoms stacionaro sesutėms. Labai esu patenkinta ir gydytojais ir seselėmis. Visi buvo labai malonūs ir labai šilti. Šio med centro lygis niekuo nenusileidžia Airijos medicinos aptarnavimui. Visiems dar kartą nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju.

D.P.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Šio gydytojo dėka, mano mama šiandien sėkmingai tęsia gydymą (kiaušidžių vėžys), kadangi atliko labai sudėtingą operaciją. Didelis dėkingumas ir pagarba šiam medikai profesionalui, o klinikai už pagalbą ir operatyvumą.

S.D.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Esu labai dėkinga Viliui Rudaičiui ir visai komandai už profesionalumą, rūpestį ir šilumą, už puikiai atliktą operaciją. Penktą dieną jau grįžau į darbą ir įprastą gyvenimą. Rekomenduoju visiems!

T.B.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už rūpestį ir šilumą. Nors operacija nesudėtinga, tačiau pati vistiek nerimavau ir jaudinausi. Tokio paprasto, šilto ir ramaus bendravimo palinkėčiau kiekvienam pacientui. Tą patį galiu pasakyti apie visą personalą - esu dėkinga registratūros darbuotojomis, slaugėmis, anesteziologei. Ačiū Jums visiems.

J.R.

Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeris-ginekologas
Buvau gydoma susidūrus su onkologine liga ir esu prižiūrima med. dr. V. Rudaičio jau šešerius metus. Ligos metu teko spręsti sudėtingus gydymo metodo parinkimo klausimus, kuriuos pastarasis gydytojas sėkmingai išsprendė. Tuo tikslu rado laiko diskutuoti ir konsultuotis su USA atitinkamos srities specialistais. Labai dėmesingas, kantrus moterų nuotaikų svyravimams, geba spec.žinių neturinčiam žmogui nuosekliai paaiškinti ligos elgesį, visada savo apkrautoje dienotvarkėje randa laiko pasikalbėti, o jei reikia - ir paguosti. Taip pat sėkmingai operavo mano mamą. Reiktų pažymėti, kad kiti gydytojai (įskaitant ir kitus miestus) puikiai jį žino bei labai gerai atsiliepia. Tad mūsų šeimos moterys tikrai jį rekomenduoja bei vertina kaip geriausią savo srities specialistą Lietuvoje !:)

V.S.