Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Šitkauskienė Ingrida Neurologas
Per labai trumpą laikotarpį praradau įprastą kojų jautrumą, o dešinė koja savaitė iš savaitės darėsi vis labiau neįgali. Per paskutinį mėnesį apsilankiau pas kelis gydytojus ir išleidau tam daug pinigų – deja, be rezultato.
Užteko vieno vizito pas ponią Ingridą Šitkauskienę, kuri greitai diagnozavo mano negalavimų priežastį ir nukreipė pas specialistą. Dabar turiu galimybę visiškai pasveikti. Labai ačiū Jums, ponia Ingrida!

T.L.

Šitkauskienė Ingrida Neurologas
Labai profesionali ir puiki gydytoja, tiksliai nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą. Nuoširdus ačiū Jums už judėjimą be skausmo!

V.R.

Šitkauskienė Ingrida Neurologas
Puiki gydytoja ir savo srities specialistė, visuomet linkusi padėti, į ligonį žiūrinti rimtai o ne atmestinai... Sėkmės jai darbe bei asmeniniame gyvenime. Ačiū.

N.S.