Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Stasinienė Dalia Šeimos gydytojas
Labai patiko gydytoja Dalia, išsamiai, profesionaliai išklausė nusiskundimų, paaiškino tyrimų rezultatus, davė įvairius patarimus, kaip pagerinti sveikatą. Džiaugiuosi gydytojais - profesionalais tokiais, kaip Dalia.

G.L.

Stasinienė Dalia Šeimos gydytojas
Esu p.Dalios pacientas jau 12 metų ir kiekvieną kartą džiaugiuosi, kad lankausi pas ją.
Gaunu išsamius atsakymus į kiekvieną savo klausimą ir mano sveikata normoje.

A.M.

Stasinienė Dalia Šeimos gydytojas
Mūsų šeimos gydytoja jau daugiau kaip 10 m. Visada maloni, atidi.

R.

Stasinienė Dalia Šeimos gydytojas
Laba diena,

Pasinaudodamas galimybe norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Ž.Kavaliauskienei už profesionalią, savalaikę pagalbą, dėmesingumą, atidumą. Tikiu, kad tik toks - nuoširdus, šypsena ir supratimu grįstas - bendavimas su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro pacientais yra ilgalaikio bendravimo ir bendradarbiavimo pagrindas.

Atskirą, tačiau ne mažiau nuoširdžią padėką, naudojantis proga, norečiau išreikšti ir gyd. D. Stasinienei. Džiaugiuosi, kad, esant poreikiui, turime galimybę bendrauti ir sveikti tikrų savo srities profesionalų pagalba.

Kuo geriausios Jums visiems sėkmes, sveikatos ir stiprybės.

Pagarbiai
Tomas Dinsmonas

T.D.

Stasinienė Dalia Šeimos gydytojas
Vasario 15 d. lankiausi Jūsų diagnostikos centre, tai ne pirmas vizitas šioje įstaigoje, tad teko garbė susipažinti su gyd.D.Stasiniene ir sesute. Kartais tikrai žmogui daug ką reiškia nuoširdus ir rūpestingas atidumas, malonus ir šiltas bendravimas, visapusiškas supratimas. Sako, kad ir žodis gydo. Daug metų gyvenau Amerikoje, teko taip pat būti jų paciente, bet tokios sesutės ir gyd. D. Stasinienės nesu mačiusi.  Esu dėkinga Joms už profesionalią pagalbą, už rūpestį ir nuoširdų dėmesį.  Linkiu Jums, miela gydytoja ir sesute, sveikatos ir geriausios kloties.

M.V.

Stasinienė Dalia Šeimos gydytojas
Visos šeimos vardu labai noriu padėkoti už mūsų sveikatos priežiūrą gydytojoms D.Stasinienei, L.Žirgulienei ir jų sesutėms. Kartais užtenka nuoširdaus rūpestingumo, paprasto žmogiško atidumo, kad pradėtum sveikt....Ačiū jums.

A.