Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Nuoširdus ačiū, šiai mielai Gydytojai! Tik patys geriausi atsiliepimai. Profesionali, maloniai bendraujanti, kompetetinga. Į gydytoją kreipiausi dėl padidėjusio akispūdžio. Buvo atlikti išsamūs tyrimai, viskas aiškiai, suprantamai paaiškinta, kantriai atsakyta į iškilusius klausimus. Jaučiasi, kad gyd. Simona Stech mėgsta savo darbą ir yra atsidavusi jam. Po apsilankymo pas šią gydytoją, išėjau puikios nuotaikos, nuraminta ir gavusi visus atsakymus į mano klausimus, kurie mane labai neramino. Didžiausios sėkmės Jums gyd. Simona Stech!

A.S.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Atėjau pas šią gydytoją pasikonsultuoti dėl akių korekcijos lazeriu, po atliktų tyrimų gydytoja, papasakojo apie kitą akių korekcijos alternatyvą "intraokulinę regos korekciją". Apie šią korekciją nebuvau girdėjusi ir ne kiekvienas gydytojas pacientui apie ją papasakoja. Labai ačiū gydytojai, kad ji nuoširdžiai nori išspręsti pacientų regėjimo problemą ir pasiūlo kitas alternatyvas, kurios yra tinkamiausios pacientui, o ne tik korekcija lazeriu.

G.I.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Labai dėkoju už itin kompetentingą gydytojos aptarnavimą. Visgi norėčiau palikti atsiliepimą apie kitą dalyką, kuris itin pablogino mano kaip klientės nuomonę apie Hilą.
Siūlyčiau Jums pakoreguoti siunčiamas priminimo apie vizitą žinutes: tekstai siunčiami be lietuviškų raidžių, o tai sudaro labai blogą įspūdį apie organizacijos komunikacijos lygį.

A.V.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
AK… O, kad visi gydytojai būtų tokie atsidavę savo darbui ir pacientams. Nuostabi gydytoja, kantri, geranoriška ir savo darbą atliekanti su begaline meilė. Akių lazerinei korekcijai gydytą rinkausi labai atsakingai, peržiūrėjau visą internetą ir visus atsiliepimus. Simona Stech mano nuomonė pasirodė pati profesionaliausia. Turiu panišką baimę liestis prie akių, todėl pasitarus su gydytoja, pasirinkome operaciją be pjūvio. Kelias iki operacijos buvo ilgas, dėl mano nepagrįstų baimių, nors tai norėjau atlikti labai seniai. Pirmas vizitas buvo seniau nei prieš metus, kad susižinoti viską kaip ir kas, tačiau nepagrįstai atidėliojau, trūko pasiryžimo. Ir pagaliau po metų dar kartą apsilankiau pas tą pačią gydytoją, susitvarkiusi su savo vidiniais demonais ????. Mane labiausiai nustebimo, kad gydytoja atpažino mane ir mano atvejį, buvo nepaprastai malonu, nes suvokiau tikrai rūpi žmogus. Kaip minėjau, tokių gydytojų mums tikrai trūksta: empatiškų, kantrių, prisimenančių smulkmenas. Galbūt vėl būčiau pabėgusi iš kabinėto ir dar ilgai klajojusi po pasaulį su akiniais, tačiau Simona Stech mane įkvėpė pasitikėti ir pagaliau pasiryžti. Žinot, ko dabar gailiuosi labiausiai? Kad nepadariau to ankščiau. Nebaisi ta operacija visai, gydytoja labai švelni ir nuosekliai paaiškinanti kiekvieną atliekamą žingsnį. Visada su ja galima susisiekti, atsiradus klausimų po operacijos, nes yra duoti visi kontaktai.

M.Ž.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Man buvo atlikta regos korekcija SmartSurf metodu ir tai buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime. Gydytoja Simona Stech yra visiška profesionalė, didelė rekomendacija is mano pusės. Man buvo išsamiai paaiškinta operacijos eiga, todėl pačios operacijos metu visiškai pasitikėjau gydytoja. Skirtas didelis dėmesys pooperaciniam laikotarpiui ir vizitams. Ačiū ir sėkmės didžiausios!

A.B.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Mano regos istorija panaši į daugelio kitų - trumparegystė nuo ankstyvaus mokyklos suolo, plius laikui begant išsivystęs astigmatizmas. Nuo paauglystės pradėjau nešioti ir lęšius. Bendrai paėmus 20 metų kentėjau, kol pagaliau nusprendžiau nueiti į konsultaciją į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą pas gyd. Simoną Stech. Kruopščiai atlikus visus reikiamus testus, gydytoja išsamiai papasakojo apie visas galimybes, procesą ir gyjimą. Pasirinkau SmartSurf metodą. Operacijos dieną ilgiausiai užtruko pasiruošimas - lašiukai, vaistukai ir visa kita, o pati lazerinė operacija truko vos keletą minučių. Po operacijos kelias dienas buvo gan sunku, akys labai bijojo šviesos, tad didžiąją laiko dalį miegojau. Tam padėjo gydytojos išrašyti nuskausminamieji ir raminamieji vaistai. Visą tai greit praėjo ir jau neužilgo galėjau grįžt į normalų gyvenimą. Po 2 savaičių jau galėjau dirbt kompiuteriu, aišku su pertraukom, žiūrėdama savęs. Po mėnesio akys dar buvo šiek tiek jautrios saulei, tad visur nešiojausi akinius nuo saulės, bet mačiau jau gerai! Vakar apsilankiau pas gydytoją galutiniam rezultatų įvertinimui - regėjimas puikus, akių sausumas, nuo kurio kankinausi nešiodama lęšius, išnyko, net astigmatizmo nebeliko! Labai džiaugiuosi, kad ryžausi šiam žingsniui ir širdingai dėkoju gyd. Simonai Stech už šiltą rūpestį ir profesionalumą.

E.M.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Su žmona gyvename užsienyje, todėl lazerinę akių korekciją ir akių tyrimus turėjome sutalpinti į labai trumpą laiką. Gydytoja Simona Stech puikiai prisitaikė prie mūsų poreikių, konsultavo dėl tinkamiausios procedūros ir suteikė daug papildomos informacijos apie operaciją ir gijimo procesą. Viskas vyko labai sklandžiai, todėl tikrai rekomenduoju šią gydytoją.

R.P.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau darytis akių lazerinę operacija Med Centre pas Simoną Stech. Su prasta rega gyvenau nuo pat mažens ir minusas per daugelį metų pasidarė gan nemažas, -7.25 ir -8. Internete buvau prisiskaitęs nemažai atsiliepimų, todėl nedrąsiai rinkausi eiti šiuo keliu. Konsultacija pas Simona praėjo labai gerai, viskas buvo papasakota labai detaliai nuo mano akies sveikatos iki visos operacijos eigos ir kas bus po jos. Pati operacija ir po operacinis laikotarpis praėjo sklandžia. Džiaugiuosi, kad pasrinkinkau darytis operacija, nes dabar matau puikiai. Labai rekomenduoju!

S.M.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Su gydytoja Simona esame kolegės, tik skirtingų sričių gydytojos. Simona ne tik puiki kolegė, nuostabus žmogus, bet ir išskirtinė savo srities žinovė. Nusprendusi atlikti akių lazerio korekciją net nesvarsčiau galimybės rinktis kitą specialistą. Simona labai išsamiai paaiškino kokie šiuo metu taikomi pažangiausi metodai lazerinės oftalmologijos srityje ir parinko man tinkamiausią.
Po operacijos praėjus vos savaitei uždaviau sau klausimą: kodėl nesiryžau operuotis anksčiau. Jeigu svarstote tokią galimybę - nelaukite, tai bus geriausias jūsų sprendimas.

E.P.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Gydytojos Simonos Stech atlikta regos korekcija lūkesčius išpildė su kaupu. Prieš operaciją buvo sutreikta išsami informacija, po operacijos - rūpestinga ir profesionali priežiūra.

D.L.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Я буду писать на украинском языке , так как я из Украины.
Не можу сказати що корекція то довгий чи болючий процес, лікар Simona Stech, професіонал найвищого рівня. Консультація та підбір методу корекції зайняли напевно годину або півтори, все було обговорено та поясненно. Про корекцію я думав ще з дитинства напевно з останніх шкільних років, тому одна мрія та ціль були досягнуті. Якщо Ви боїтесь чи переймаєтесь що то боляче, є певний дискомфорт в перші дні , але воно того варте на 100%.

R.K.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Labai džiaugiuosi, jog nusprendžiau darytis akių korekciją lazeriu pas gydytoją Simoną Stech. Mano rega pradėjo prastėti nuo pat ketvirtos klasės. Kuo toliau, tuo buvo blogiau. Galiausiai, mano minusas tapo -8 ir -7,5. Mano istorija su gydytoja Simona prasidėjo, kai nuėjau profesionaliai išsitirti regėjimą į Liremos kliniką, kai buvau nepilnametė. Man patvirtino trumparegystę bei patarė pabandyti nešioti kontaktinius lęšius. Po 6 metų, pasiryžau ir nusprendžiau susirasti gydytoją Simoną, pasikonsultuoti dėl akių lazerio korekcijos ar jis man yra įmanomas. Nuvykus į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą konsultacija praėjo labai gerai, nes viskas buvo išdėstyta labai aiškiai, kaip pasiruošti, kaip elgtis prieš operaciją bei po jos. Buvau visiškai rami dėl operacijos, nes visiškai pasitikėjau šia gydytoja. Pooperacinis laikotarpis praėjo sklandžiai, nes gydytoja bei medicinos seselė rūpinosi gijimo procesu. Gydytoja Simona Stech yra nuostabi savo srities profesionalė. Dabar džiaugiuosi puikiu regėjimu gydytojos Simonos Stech dėka. Didžiausios rekomendacijos!

A.V.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Lazerinė akių korekcija - geriausia investicija mano gyvenime, o Simona - puiki gydytoja. Profesionali, draugiška, maloni, puikiai išmananti savo darbą. Man 32, daugiau nei pusę gyvenimo nešiojau akinius (-3.5 abi), o 3 - 4sav po operacijos, mačiau kaip erelis :D Pasirinkau smartsurf metodą (~1400eu). Simona detaliai nupasakojo ko tikėtis per ir po korekcijos. Net korekcijos metu garsiai šnekėjo ką daro ir ką pajausiu, tai viskas praėjo be siurprizų, labai ramiai ir neskausmingai. Perspėjo, kad pirmą dieną viskas bus OK, o kitas 2d akis pagrauš ir paašaros. Taip ir buvo. Nebuvo malonu, neišlindau iš tamsaus kambario, tačiau su skirtais lašiukais kentėti buvo galima. 4tą dieną jau vairavau ir nebijojau šviesos. Ateinančias 3sav, kaip ir perspėjo Simona, rega nebuvo stabili, tačiau nepalyginamai geresnė nei prieš korekciją (savaitė po korekcijos mačiau vienetus, bet jutau, kad dar turi gerėti). Dabar po visko praėjo jau 1.5mėn ir negalėčiau būti labiau patenkintas rezultatais. Absoliučiai niekas nesilieja. Jei ko ir neįžiūriu - tai reiškias jau žiūronų reikia :D Labai dėkoju Simonai. Didžiausios rekomendacijos!

T.K.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Puiki gydytoja, dėmesinga ir kruopšti. Ir prieš, ir po regos korekcijos lazeriu operacijos išsamiai viską paaiškindavo, atsakydavo į visus klausimus, suteikdavo visą reikalingą informaciją ir patardavo. Operacija pavyko puikiai. Ačiū gydytojai!

J.J.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų gydytojas)
Mano atvėjis yra nestandartinis. Dėl itin didelio skirtumo tarp akių regėjimo, akies astigmatizmo, nebuvo galimybės atlikti abiejų akių korekcijos iki 100 proc. regėjimo, todėl nusprendžiau operuoti tik vieną akį, siekdamas sumažinti regėjimo skirtumą ir taip užtikrinti patogesnį gyvenimą. Itin džiaugiuosi, jog atvykau į konsultaciją dėl lazerinės korekcijos būtent pas gydytoją Simoną Stech, kadangi profesionalumas, malonus bendravimas bei nuodugni konsultacija galutinai išsklaidė abejones dėl operacijos.

Operaciją atlikau 21-erių metų. Korekcija buvo atlikta kovo mėnesį, gijimas buvo šiek tiek sunkesnis nei įprastai, akis raudo daugiau nei tikėjausi, kreipęsis dėl to, buvau pakonsultuotas telefonu ir tą patį vakarą, siekiant išvengti komplikacijų, klinikoje buvau priimtas, apžiūrėtas ir pakonsultuotas net ir gydytojos darbo dienai pasibaigus. Laikydamasis gydytojos rekomendacijų po savaitės jau galėjau grįžti į studijas, o po dviejų ir prie pilnaverčio darbo kompiuteriu, vairavimo. Operacija praėjo labai greitai ir sklandžiai, po operacijos viskas vyko taip, kaip prieš operaciją supažindino gydytoja.
Praėjus vos mėnesiui po operacijos mano regėjimas pagerėjo, astigmatizmas buvo išoperuotas. Pradėjau geriau jausti atstumus iki objektų, orientuotis erdvėje.

Ačiū Simonai už profesionalumą, malonų bendravimą. Džiaugiuosi korekcijos rezultatais. Gydytoją rekomenduoju susimąsčiusiems dėl lazerinės korekcijos.

D.N.