Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Nuoširdžiai DĖKOJU nuostabiam Gydytojui Pauliui Trinkauskui!!! Labai profesionalus, dėmesingas, atsakingas Gydytojas ir begalo malonus žmogus. Labai didelis AČIŪ!!!

T.G.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Esu labai dėkinga už profesionalumą ir dėmesį nežiūrint į amžių. Jeigu būtų daugiau tokių nuostabių ir atsakingų gydytojų, eilės gydymo įstaigose ženkliai sumažėtų. Nuoširdus Jums AČIŪ.

N.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Didelis ačiū nuostabiam gydytojui ir žmogui Pauliui Trinkauskui. Man ne vieną kartą teko kreiptis į jį. Kiekvieną kartą mačiau tą pati didelį ir nuoširdų norą padėti - padaryti viską, kas galima, kas tik gali padėti. Kiekvieną kartą buvo tas pats siekimas iki galo suprasti mano sveikatos problemą, iki galo išaiškinti visas jos šaknis, ir padaryti viską, išnaudoti kiekvieną, net ir mažiausią, galimybę padėti man. Daktaras turi retą aiškumo talentą-sugebėjimą paprastai ir aiškiai kalbėti net ir apie labai sudėtingus dalykus. Po kiekvieno vizito išeidavau su aiškiu supratimu, kas man yra, ką man reikia daryti, ir įsitikinimu, kad tas kelias yra geriausias. Man atrodo, kad toks aiškumas - tai pats svariausias vaistas, jis padeda pacientui labiau už bet kokius kitus vaistus, dėka jo ir kiti vaistai pradeda veikti.

V.J.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Labai didelis ir nuoširdus AČIŪ gydytojui P. Trinkauskui už profesionalią, kokybišką ir savalaikę pagalbą. Labai malonus, rūpestingas gydytojas, randantis laiko savo pacientams, jais besirūpinantis „čia ir dabar“, puikiai išmanantis savo darbą bei aktyviai padedantis su netikėtai iškilusiais sunkumais ir problemomis. Labai reta tokių gydytojų, kaip P. Trinkauskas, kuris vertina ir brangina kiekvieną žmogų, būdamas labai užimtas, noriai ir aktyviai padeda pacientams, pasirūpina, kad būtų užtikrinamas tinkamas gydymas. Ačiū už neatidėliotiną pagalbą!

V.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Likau labai patenkintas gydytojo paslaugomis. Manau, kad Paulius yra tikras gero, profesionalaus gydytojo pavyzdys. Puikiai išklauso ir įsigilina į nusiskundimus. Itin atidžiai veda tyrimo eigą, komentuoja, komunikuoju su tavimi tiesiai šviesiai kas kaip vyksta ir kodėl. Skiria daug dėmesio detalėms, kurias susieja su žiniomis ir turima patirtimi. Jaučiasi, kad ir kaip žmogus jis yra labai draugiškas, paprastas ir žemiškas. Džiaugiuosi, kad pakliuvau pas tokį nuostabų specialistą. Rekomenduoju, tariu ačiū ir linkiu sėkmės.

M.Z.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Nuoširdžiausias dėkui gydytojui, labai rūpestingas, tikras profesionalas. Gydytojas pagal pašaukimą.

J.V.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Noriu išreikšti nuoširdžiausią padėką gyd. P. Trinkauskui. Dėkoju už nuoširdumą, profesionalumą, svarbiausia už operatyviai ir kvalifikuotai priimtus sprendimus, kurie išgelbėjo tėvelio gyvybę. Už tai esu ir būsiu visuomet dėkinga! Su pagarba, D.V

D.V.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Sužavėjo gydytojo bendravimas su pacientu. Betarpiškame, draugiškame pokalbyje jis sužinojo viską, kas reikalinga, apie pašnekovo negalavimą. Susitikęs su juo pirmą kartą, jaučiausi tarsi senas pažįstamas ar draugas. Dėkoju jam už profesionalius ir paprastus patarimus. Atsisveikindamas ir išeidamas pasijutau sveikesniu...

B.V.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Dėkoju gydytojui Pauliui Trinkauskui už lengvą, kultūringą, šiltą bendravimą, gebėjimą įsiklausyti, skirtą dėmesį, patarimus. Malonu lankytis pas tokį nuoširdų, profesionalų gydytoją, tai tikras širdžių gydytojas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės atsakingam darbe.

G.S. , Alytus

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Dėkoju profesionaliam, puikiai bendraujančiam, dėmesingam šios įstaigos gydytojui. Jo konsultacija – tai tikro gydytojo-inteligento praleistas laikas su pacientu. Sėkmės Jums ateityje. Dėkinga už vyro konsultaciją.

Almina Kalibatienė

A.K.

Trinkauskas Paulius Kardiologas (širdies ligų)
Noriu pareikšti didelę ir nuoširdžią padėką gydytojui kardiologui Pauliui Trinkauskui. Jis – tikras profesionalas, darantis garbę visam Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui. Dėkoju už profesionalumą, kvalifikuotą gydymą, rūpestį, supratimą, jautrų ir nuoširdų požiūrį į mano mamą . Dėkoju Jums už garbingą darbą, dėmesį ir kantrybę.
Mamos vardu R.Šaučiūnienė

T.G.