Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Verikaitė Jonė Urologas
Nuoširdžiai dėkoju šiai gydytojai už man suteiktą pagalbą, neabejodamas sugrįžčiau atgal. AČIŪ.

A.G.

Verikaitė Jonė Urologas
Tikrai maloni, profesionali gydytoja! Vizito metu aiškiai viską paaiškina, šalia tokios gydytojos dingsta nerimas ir baimės. Rekomenduoju!

L.

Verikaitė Jonė Urologas
Prisipažinsiu, labai bijojau prieš įeidamas pas gydytoją į kabinetą, nes nežinojau kaip bus atliekama prostatos biopsija. Bet toks malonus gydytojos išsamus paaiškinimas su šypsena ir profesionalumu nustelbė visą baimę. Procedūros metu ir po jos jokio diskomforto nepatyriau. AČIŪ gydytojai ir jos padėjėjai. Tai tikri savo srities specialistai nuo DIEVO.

R.R.

Verikaitė Jonė Urologas
Labai rūpestinga ir švelni gydytoja, labai viska išaiškina, negaili laiko, labai bendraujanti. Esame labai dėkingi už suteiktą pagalbą. Net savo atostogų metu rūpinasi savo ligoniais.

V.T.

Verikaitė Jonė Urologas
Labai dėkoju gydytojai Jonei Verikaitei už konsultaciją, atliktus tyrimus, malonų bendravimą, dėmesį. Po paskirto gydymo jau sekančią dieną pasijutau geriau. Ačiū ir linkiu sėkmės.

S.Ž.

Verikaitė Jonė Urologas
Gydytoja yra labai maloni (kaip ir jos padėjėja), viską paaiškina išsamiai, kantriai. Sugeba taip bendrauti, kad nesijaučia įtampos, kas pacientui yra labai svarbu. Labai ačiū.

V.V.

Verikaitė Jonė Urologas
Dėkoju gydytojai už nuoširdų rūpestį ir pagalbą, atsakingą požiūrį į pacientą, savo darbą. Tai yra gydytoja iš pašaukimo. Tik jos dėka, mano "akmenėlis" pajudėjo :). Dar kart nuoširdus AČIŪ.

V.Š.

Verikaitė Jonė Urologas
Nuostabi gydytoja ir specialiste. Sėkmės!

A.

Verikaitė Jonė Urologas
Dėkoju gydytojai už sėkmingai atliktą litotripsiją. Labai maloni ir kultūringa gydytoja, kuri sugeba viską paaiškinti pacientui, kruopščiai ir atsakingai atlieka savo darbą. Sėkmės šiai gydytojai tokiame atsakingame darbe.

R.D.

Verikaitė Jonė Urologas
Ačiū gydytojai už nuoširdumą ir gerai atliktą operaciją. Maloniai bendraujanti, tikrai gera gydytoja.

A.M.

Verikaitė Jonė Urologas
Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą ir nuoširdumą. Labai maloni gydytoja.

V.R.

Verikaitė Jonė Urologas
Nuoširdus ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už rūpestį, profesionalumą. Kontaktas, gydymas, rekomendacijos - viskas labai padėjo sveikti. Šios gydytojos konsultacijas drąsiai rekomenduosiu kitiems!

L.

Verikaitė Jonė Urologas
Sveiki , didelis Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą, pagarbą, geras nuotaikas. Daktarė verta visų gražiausių pagyrimų ir įvertinimų. Ačiū

G.