Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Volosevič Teresa Pulmonologas
Labai miela gydytoja. Dėkoju už atsakingumą ir rūpestingumą. Rekomenduoju.

S.U.

Volosevič Teresa Pulmonologas
Labai maloni gydytoja. Gerbia pacientų laiką. Paaiškina ligos priežastis ir simptomus. Rekomenduoju.

D.

Volosevič Teresa Pulmonologas
Noriu nuoširdžiausiai padėkoti gerb. daktarei ir jos padėjėjai p. Birutei už ramybę ir optimizmą, rūpestį, nustatant man diagnozę ir skiriant adekvatų gydymą. AČIŪ už malonų bendravimą.
Pagarbiai
Jūsų pacientė, pensininkė Eloiza

E.

Volosevič Teresa Pulmonologas
Labai puiki, išmananti savo darbą gydytoja. Ilgai vargau su dusulio priepuoliais. Ši gydytoja jau pirmo vizito metu mane nuramino, diagnozavo ligą ir puikiai pritaikė vaistus. Labai malonus ir šiltas žmogus.Esu jai be galo dėkinga.

O.V.

Volosevič Teresa Pulmonologas
Nuoširdi padėka gydytojai Teresai Volosevič už profesionalumą, malonų bendravimą, rūpestį, patarimus ir efektyvų gydymą. Tai puiki savo srities žinovė, kurią rekomenduoju ir visiems kitiems. Miela gydytoja, AČIŪ Jums labai.

Z.A.

Volosevič Teresa Pulmonologas
Labai dėmesinga gydytoja. Man nesisekė, gydytojai vis negalėjo nustatyti diagnozės, vaistai netiko. Gydytoja Volosevič labai gerai parinko vaistus, ilgai mane stebėjo, keitė dozes, bet dabar pavyko visai suvaldyti bronchinę astmą.

L.K.

Volosevič Teresa Pulmonologas
2011.12.08 lankiausi jūsų klinikoje. Joje esu lankęsis ir anksčiau.
Ankstesni vizitai didelio įspūdžio nepadarė, tačiau paskutinio vizito metu likau labai maloniai nustebintas. Lankiausi pas gydytoją Volosevič, o jos siuntimu - taip pat ir pas kitus specialistus.
Likau išties labai patenkintas. Nepaisant to, kad lankiausi jau darbo dienos pabaigoje, kai paprastai darbuotojai būna pavargę ir suirzę, tačiau tiek pati gydytoja Volosevič, tiek ir kiti specialistai buvo labai dėmesingi ir malonūs.
Nežinau, ar nuo ankstesnių mano apsilankymų kažkas keitėsi Jūsų klinikoje, bet labai tikiuosi, kad tokia aptarnavimo kokybė ir dėmesys pacientui išliks ir ateityje.
Linkiu kuo geriausios kloties!

P.V.