Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Med.dr. Zakarevičienė Jolita Akušeris-ginekologas
Labai gera, atsakinga ir šilta gydytoją. Ačiū Jums už viską. Už visus beveik 16 metų.

I.L.

Med.dr. Zakarevičienė Jolita Akušeris-ginekologas
Esu gana pastovi gydytojos pacientė, niekada nerašau ir nedėkoju viešai. Nors ne kartą pagalvoju, kad visada konsultacijos buvo kruopščios, nuoširdžios, neskubant pabaigti priėmimą. Visada viskas padaryta, atsakyta, paskambinta, pakomentuota. Ačiū už daugybę kartų! Ir kitose darbo vietose!

V.S.

Med.dr. Zakarevičienė Jolita Akušeris-ginekologas
Užsiregistravau pas gydytoją (18-20 nėštumo savaičių) konsultacijai ir echoskopui (registratūroje buvo pasakyta, kad visi gydytojai jį atlieka), o atvykus sužinojau, kad gydytoja jo atlikti negalės. Į šį centrą atvažiavau iš toli, todėl labai labai noriu padėkoti gydytojai ir su ja dirbančiai seselei, kad iš karto nukreipė pas kitą gydytoją ir operatyviai susitarė, kad mane priimtų. Retas atvejis, kad galėtų tą pačią dieną kažkur įterpti, o svarbiausia, kad tuo pasirūpintų pati seselė. Esu jums labai dėkinga, kad neišsiuntėte manęs namo ar registruotis iš naujo, kaip dažnai būna kitose įstaigose. Ačiū už išsakytas raminančias mintis apie mano turėtus tyrimus. NUOŠIRDŽIAI JUMS DĖKOJU.

L.O.

Med.dr. Zakarevičienė Jolita Akušeris-ginekologas
Žmona paprašė eiti kartu pas gydytoją dėl nėštumo. Buvau skeptiškas, bet po konsultacijos iš tikro nustebau! Na, nemaniau, kad ir vyrui klausimai tokie įdomūs ir aktualūs gali būti apie nėštumą:). Labai draugiška, konkreti ir be priekaištų gydytoja. Pasirinkom ir toliau vaikščioti kartu pas ją. Iki kitų kartų!

S.I.

Med.dr. Zakarevičienė Jolita Akušeris-ginekologas
Buvau pas gydytoją pagal rekomendacijas prieš mėnesį, mano situacija buvo sudėtinga, bet paskirtas gydymas efektą davė. Labai gera specialistė.

A.D.