Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Dermatovenerologai (odos ir venerinių ligų)

Raskite gydytoją
Drąsutytė Lina
Drąsutytė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • language LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Duobienė Lina
Duobienė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • language LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Pugačiova Irina
Pugačiova Irina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • language LT, PL, EN, RU
 • Darbo laikas
Šalnienė Jonė
Šalnienė Jonė

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • language LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Šumila Algirdas
Šumila Algirdas

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • language LT, EN, RU
 • Darbo laikas

Dermatovenerologai (odos ir venerinių ligų gydytojai)

Dermatovenerologas – odos ir venerinių ligų gydytojas gydo venerines ir bendrines odos ligas, alergijas bei infekcijas. Dermatovenerologai glaudžiai dirba su kitų sričių specialistais (endokrinologais, akušeriais-ginekologais, urologais, onkologais), siekdami suteikti kuo geresnį dėmesį kiekvieno paciento problemai ir užtikrinti visapusį gydymą.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro odos ir venerinių ligų skyriuje dirbantys specialistai teikia konsultacijas, skiria gydymą, atlieka estetines odos procedūras. Mūsų centre ne tik galite pasirūpinti odos sveikata, bet ir suteikti jai neblėstančios jaunystės garantą. Čia yra atliekamos injekcijos, skirtos išlyginti odos raukšles ir stangrinti suglebusią odą, veido ir kūno kontūravimo procedūros, pigmentinių dėmių šalinimas.

Venerologas – lytiniu keliu plintančių ligų gydytojas pasirūpins visapuse jūsų odos ir sveikatos priežiūra ir skirs greitą bei efektyvų gydymą. Konsultacija Vilniuje jums patogiu laiku.

Registracija internetu – apsilankykite!

Registruokitės konsultacijai internetu

Odos ligų gydytojas konsultuoja įvairiais odos priežiūros, gydymo ir apsaugos klausimais. Dermatologai ir venerologai gydo tokias odos problemas kaip aknė (acne), žvynelinė (psoriazė), parapsoriazė, egzema, atopinis dermatitas, alerginis dermatitas, kontaktinis dermatitas, seborėjinis dermatitas, vilkligė, ichtiozė, rožinė dedervinė, plokščioji raudonoji kerpligė (lichen planus), žiedinė granulioma, kietligė (sklerodermija), paprastoji impetiga, folikulitas, furunkulas, karbunkulas, abscesas, rožė ir celiulitas, Laimo boreliozė, paprastoji ir juostinė pūslelinė, užkrečiamasis moliuskas, karpos, ksanteliazmos, nagų grybelis, odos, galvos grybelis ir kt.

Pasirūpinus odos sveikata ir apsauga, galima daugiau dėmesio skirti estetikai. Mes tuo irgi pasirūpiname. Mūsų pacientams teikiame šias estetines procedūras:

Pasirūpinkite sveika oda ir suteikite jai neblėstančio švytėjimo! Registruokitės konsultacijai su gydytoju dermatovenerologu.

Kas yra dermatovenerologas?

Dermatovenerologas yra odos ir venerinių ligų gydytojas. Šios srities specialistai teikia rutinines pacientų apžiūras, konsultacijas, odos ligų diagnostiką, atlieka procedūras lazeriu, injekcijas ir estetines procedūras. Dermatovenerologo konsultacija yra rekomenduojama kiekvienam žmogui bent kartą per metus. Šios patikros metu gydytojas patikrina odą ir ant jos esančius darinius ir apgamus tam, kad būtų galima iš anksto užkirsti kelią odos vėžiui bei kitoms odos audinių ligoms. Odos vėžys yra dažnai pasitaikanti liga, bet reguliariai tikrinantis ir rūpinantis odos sveikata, daugelio susirgimų ir komplikacijų galima išvengti.

Tačiau odos vėžys yra tik viena iš ligų, dėl kurios galite konsultuotis su gydytoju dermatovenerologu. Pacientai kreipiasi dėl lytiškai plintančių ligų gydymo ir prevencijos, odos ir nagų grybelio, odos darinių (apgamų, karpų, papilomų) ir kraujagyslių bei kapiliarų šalinimo, aknės gydymo, injekcijų odos jaunystei palaikyti. 

Kada yra reikalingas gydytojas dermatovenerologas?

Net jei ir neturite simptomų ar pastebimų odos ligų, apsilankyti pas dermatovenerologą rekomenduojama bent kartą per metus įprastai odos patikrai. Odos gydytojas-dermatovenerologas nuodugniai patikrins jūsų odos būklę ir patars kaip tinkamai ją apsaugoti ir rūpintis. 

Taip pat konsultacija rekomenduojama, jei pastebėjote odos pokyčių:

 • Apgamų pakitimų (dydžio, spalvos, atsiradusių išskyrų);
 • Odos bėrimų, pleiskanojimo, niežėjimo, uždegimo;
 • Naujų darinių (apgamų, papilomų, karpų);
 • Nagų grybelio požymių (pageltęs, skilinėjantis nagas);
 • Aknės, kurios negalite suvaldyti įprastomis kosmetikos priemonėmis;
 • Atsiradus plaukų slinkimui, skalpo odos pleiskanojimui ir uždegimui;
 • Atsiradus varikozinėms venoms, išsiplėtus kapiliarams.

Venerines ligas dažniausiai pirmiausiai nustato ginekologas ar urologas, o tolimesnį jų gydymą tęsia venerologas. Dažniausiai dermatovenerologas gydo ir padeda pašalinti herpes viruso sukeltą pūslelinę (ant lytinių organų, lūpų, išangės), lytinių organų karpas (kondiloma), sukeltas žmogaus papilomos viruso (ŽPV), sifilio sukeliamas lytinių organų opas ir kitas lytiškai užkrečiamas ligas.