Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Klinikinės toksikologijos gydytojai

Raskite gydytoją

Toksikologas

Kiekvienam sąmoningam žmogui patekusiam į priklausomybės alkoholiui, narkotikams ar receptiniams vaistams pinkles rekomenduojama konsultacija su toksikologu iškart, kai jūsų priklausomybė tapo problema jums pačiam ir/ar jūsų artimiesiems.

Toksikologas yra nuodų ir apsinuodijimų ekspertas,  žino, kaip veikia alkoholis, narkotikai ir kitos priklausomybę sukeliančios cheminės medžiagos žmogaus organizme, kaip jos sąveikauja tarpusavyje, kas yra abstinencijos sindromas, supranta kaip jūs jaučiatės – jau pirmos konsultacijos metu išklausys jūsų nusiskundimus, pagal poreikį paskirs tyrimus, įvertins jūsų būklę ir pateiks rekomendacijas, kokie tolimesni veiksmai reikalingi.

Šiuo metu šios specialybės gydytojas Hila centre nekonsultuoja, rekomendacijos klauskite savo šeimos gydytojo ar vaikų ligų gydytojo.

Anksčiau Hila centre konsultacijas teikė vienas labiausiai patyrusių, ilgametę patirtį sukaupęs ir pripažintas Lietuvoje toksikologas Robertas Badaras.

Toksikologas Hila centre konsultavo dėl priklausomybių alkoholiui, narkotinėms medžiagoms, medikamentams.

Toksikologas konsultacijos metu naudoja mokslu pagrįstus gydymo metodus.

Prireikus būsite nukreipiami pas kitus gydytojus specialistus, detoksikacijai į kitas gydymo įstaigas.

Padėti išspręsti jus kamuojančią problemą arba suteikti „antrą nuomonę“ dėl jūsų būklės ir/ar paskirto gydymo gali patyrę Hila gydytojai specialistai – psichotereputai, psichiatrai.

Hila dėl daugelio sveikatos problemų galite konsultuotis anonimiškai – jei to pageidaujate, informuokite Hila personalą.

Pasirūpinkite savo sveikata – konsultacija Vilniuje.

Registracija internetu