Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2023 04 18

„Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai – net dviem Hila gydytojams

VMS 2117 2048x1365

Nuotr. www.vilnius.lt

Pirmadienį Vilniaus miesto Rotušėje jau penkioliktą kartą išdalyti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai.

Už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą Vilnius padėkojo 14-kai laureatų ir visiems 40-čiai kandidatų iš Vilniaus savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų, tarp kurių ir du mūsų centro gydytojai – ortopedas-traumatologas, plaštakos chirurgas Simonas Sereika ir neurochirurgas Robertas Kvaščevičius.

„Šis apdovanojimas man – pirmiausia nuveiktų darbų įvertinimas, ir ne tik mano kaip gydytojo, bet visos komandos, su kuria dirbu. Džiaugiuosi, kad man pasisekė sutikti tokius žmones, su kuriais pavyko nuveikti daug prasmingų darbų, ir dėkoju kiekvienam kolegai už atsidavimą, taip pat ir šeimai už supratimą ir palaikymą“, – sakė gydytojas Simonas Sereika, dalyvavęs savanorių medikų misijoje Ukrainoje ir padėjęs susidoroti su smarkiai išaugusiu krūviu savo kolegoms kitoje šalyje karo metu.

Ilgametis mūsų centro gydytojas neurochirurgas Robertas Kvaščevičius apdovanotas už novatoriškumą ir naujų metodikų taikymą neurochirurgijos srityje, už pagarbą pacientui ir profesionalumą. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose gydytojas vienas pirmųjų Lietuvoje atliko galvos smegenų naviko šalinimo operaciją pacientui nemiegant.

„Apdovanojimas – malonus ilgo ir nuoseklaus darbo įvertinimas“, – sakė tik ką iš operacinės išėjęs gydytojas.

„Auksinės mediko širdies“ apdovanojimui kandidatus teikė Vilniaus miesto sveikatos priežiūros įstaigos, Vilniaus medicinos draugija ir kitos įstaigos.

Sveikiname mūsų gydytojus ir linkime sveikatos! Esate įkvėpimas ir pavyzdys kiekvienam kolegai ir viltis kiekvienam jūsų pacientui.

Dalintis