2017 06 28

Hila vaikų neurologų komandą papildė doc. dr. J. Grikinienė

2017 06 28

Vaikų neurologų komandą papildė doc. dr. J. Grikinienė, sukaupusi 15 metų patirtį.

Gydytoja konsultuoja dėl vaikų neurologinių ligų, raidos sutrikimų. Atlieka botulino toksino injekcijas vaikams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi. Domisi kūdikių, vaikų ir paauglių epilepsija, neepilepsiniais priepuoliais, epilepsijos gydymu, lyčių skirtumais, infekcinėmis ir imuninėmis nervų sistemos, nervų ir raumenų, retomis neurologinės ligomis, vaikų raidos sutrikimais.

Apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją „Epilepsija sergančių paauglių magnio, natrio ir chlorido išsiskyrimo su šlapimu ypatumai (lyties ir gydymo valproatais įtaka ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų duomenimis)“.

Grikiniene Jurgita Vaiku neurologe

Gydytojo vaikų neurologo specialybę įgijo 2002 m. Vilniaus universitete. Patirties sėmėsi dirbdama  Santariškių klinikų vaikų ligoninėje. Nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose kursuose, Vokietijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Izraelyje, Italijoje, Čekijoje ir kt. Skaito pranešimus mokslinėse konferencijose, organizuoja ir veda gydytojų tobulinimo kursus Vilniaus universitete „Aktualūs vaikų neurologijos klausimai“, „Vaikų epilepsija ir miego sutrikimai“. Doc. dr. J. Grikinienė parengė 30 mokslinių straipsnių ir per 30 tezių bei stendinių pranešimų neurologijos temomis.

Gydytoja Vilniaus universiteto Vaikų ligų klinikoje dėsto mediciną, yra atsakinga už vaikų neurologijos specialybės rezidentų rengimą, vadovauja pediatrijos studentų mokslinės veiklos tinklui. 

 

 Gydytoja yra Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Išsėtinės sklerozės koordinacinio centro ir Respublikinio epilepsijos koordinacinio centro narė, vadovauja Vaikų retų nervų ir raumenų ligų kompetencijos centrui, yra Vaikų epilepsijos ir miego sutrikimų kompetencijos, Lizosominių kaupimo ligų kompetencijos centrų narė, priklauso Lietuvos neurologų, Lietuvos vaikų neurologų, Lietuvos epileptologijos, Lietuvos pediatrų draugijoms.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.