Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2018 06 15

„Čia vienu daugiau“ – socialinė kampanija, kurioje dalyvauja Hila

2018 06 15

Šį antradienį, birželio 12 d., Vilniuje prasidėjo socialinė kampanija, kuria viešojo transporto keleiviai skatinami pasirūpinti saugesne besilaukiančių moterų kelione.

Kampanijos iniciatoriai – Vilniaus miesto savivaldybė kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ būsimoms mamoms dovanos specialius ženkliukus „Čia vienu daugiau“, o keleivius ragins pastebėti jas, užleisti vietą. Taip jie prisidės prie draugiško elgesio ir bendravimo kultūros kūrimo sostinės autobusuose bei troleibusuose.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras prisideda prie šios socialinės akcijos ir visoms besilaukiančioms Centro pacientėms dovanos ženklelius „Čia vienu daugiau“, taip palaikydamas akcijos iniciatorių idėją kurti draugišką atmosferą sostinėje visiems jos gyventojams, skatinti gerą nuotaiką ir kultūrą viešajame transporte, o besilaukiančias moteris nebūti kuklias, drąsiai įsisegti ženkliuką ir taip aplinkiniams parodyti, kad po širdimi nešiojate dar vieną gyvybę, kurią reikia ypač prižiūrėti ir globoti.

Vilniaus miesto savivaldybės duomenimis, pernai sostinėje pasaulį išvydo daugiau nei 11,2 tūkst. mažųjų vilniečių, apie 100 nėščiųjų kasmet prižiūri Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojai.

Akcijos metu „Čia vienu daugiau“ ženkliukai būsimoms mamoms bus dovanojami ir kitose gydymo įstaigose, Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ klientų aptarnavimo centruose.

Šaltinis: delfi.lt

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.