Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2010 05 06

Euromelanomos dienos proga – nemokama dermatologų apžiūra

2010 05 06

Medicinos diagnostikos centre š. m. gegužės 10 d. nuo 15 iki 20 val. vyks akcija, skirta kovai su odos vėžiu ir melanoma (piktybiniu odos naviku) – Euromelanomos diena. Akcijos metu visi iš anksto užsiregistravę asmenys galės nemokamai pasitikrinti dėl galimų odos vėžio požymių.

„Kviečiame kreiptis asmenis, kurių giminėje yra pasitaikę odos vėžio atvejų, jei ant kūno odos yra daugiau kaip 50 apgamų, jų forma pakito, ant odos yra neaiškių, negyjančių darinių, žmogus dažnai būna saulėje, yra pasitaikę odos nudegimų“, – sakė gydytoja dermatologė Irina Pugačiova.

Akcijos metu patyrusios gydytojos dermatologės I. Pugačiova ir G. Sargautienė įvertins paciento odos būklę, pigmentinius apgamus, į odos vėžį panašius darinius. Taip pat padės pacientui užpildyti anoniminę anketą apie odos vėžio rizikos veiksnius ir atsakys į kylančius klausimus.

Įtarus odos vėžį ar melanomą, pacientui bus pasiūlyta dar kartą apsilankyti. Tuomet bus atlikti reikalingi diagnostiniai tyrimai ir paskirtas gydymas.

Nepaisant tobulėjančios ankstyvosios odos vėžio diagnostikos ir gydymo metodų, didinančių pacientų galimybes pasveikti ir išgyventi, per pastarąjį dešimtmetį melanomų ir odos vėžio skaičius padidėjo dvigubai. Daugiau nei 90 proc. pacientų, kuriems diagnozuojamas pirmųjų stadijų odos vėžys, visiškai išgyja.

Akcijos dalyviai turi registruotis iš anksto.
Informacija ir registracija tel. (8 5) 270 9120.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.