Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2020 03 20

Karantino metu ir toliau atliksime radiologinius bei laboratorinius tyrimus sergantiems onkologinėmis ligomis!

2020 02 20

Suprantame, kokią didelę reikšmę šiandien turi greita ir patikima diagnostika tiems, kuriems svarbi kiekviena minutė. Dėl to visą karantino laikotarpį mūsų Radiologijos ir Laboratorinės diagnostikos centrų durys ir toliau  atviros sergantiems onkologinėmis ligomis. Jau šiandien skambinkite mums telefonu: 8-698-00-000.

Visą karantino laikotarpį aktyvioje ligos stadijoje esantiems onkologiniams pacientams NEMOKAMAI atliksime šiuos būtinus ir skubius tyrimus:

  • Magnetinio rezonanso tomografijos
  • Kompiuterinės tomografijos

Taip pat visą šį laikotarpį papildomai bus galima atlikti vėžio žymenų ir kitus onkologinių ligų sekimui aktualius laboratorinius tyrimus. (Už įprastą kainą)

*Prireikus, kontrastinės medžiagos suleidimas, MRT bei KT rezultatų įrašymas į skaitmeninę laikmeną – už papildomą kainą.

 

❗ Elkitės atsakingai ir pirmiausia skambinkite mums telefonu.

❗Pajutę peršalimo ar kitokius simptomus, pirmiausia telefonu kreipkitės į savo šeimos gydytoją ir jus prižiūrintį gydytoją onkologą.

❗Jei per pastarąsias 14 dienų lankėtės užsienio šalyse ar turėjote kontaktą su galimai koronavirusu užsikrėtusiu žmogumi ir pajutote šiam susirgimui būdingus simptomus (karščiavimą, kosulį, pasunkėjusį kvėpavimą), nedelsdami skambinkite karštąją linija: 1808.

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.