Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2010 09 28

Centras mini 15 metų veiklos jubiliejų ir keičia pavadinimą

2010 09 28 1

Viena pirmųjų Lietuvoje privačias medicinos paslaugas teikti pradėjusių įmonių – Medicinos diagnostikos centras, įsikūręs V.Grybo gatvėje, Vilniuje, 2010 m. rugsėjo mėn. mini 15-uosius veiklos metus. Siekdamas tiksliau apibrėžti gerokai išplėstą teikiamų paslaugų spektrą, centras keičia savo pavadinimą. Nuo šiol jis vadinsis Medicinos diagnostikos ir gydymo centru.

Kasmet centro specialistų paslaugomis pasinaudoja per 50 tūkst. pacientų. Jiems suteikiama daugiau kaip 400 tūkst. įvairių sveikatos priežiūros paslaugų. Jau seniai centras teikia ne tik diagnostikos, bet ir terapinio bei chirurginio gydymo, slaugos, reabilitacijos paslaugas. Vien 2005 m. įkurtame Chirurgijos centre atliekama daugiau nei 100 rūšių operacijų. Nuo jo veiklos pradžios čia jau atlikta per 6000 operacijų. Tai būtų gana daug bet kuriai klinikai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius teigia, kad pelnyti pacientų pasitikėjimą ir išlikti lyderiu privačioje medicinoje padėjo vienas didžiausių centro privalumų – atidumas pacientams, dėmesys pacientų ir jiems medicinos paslaugas teikiančių specialistų poreikiams. Būtent atidumas kiekvienam žmogui leido užmegzti ypatingą ryšį tarp paciento ir gydytojo. To rezultatas – tiksli diagnozė ir efektyvus gydymas. 

„Medicinos diagnostikos ir gydymo centras niekada netaupė pažangiausioms technologijoms. Kasmet investuojame į moderniausią diagnostikos ir gydymo aparatūrą, specialistų tobulėjimą. Modernūs aparatai  padeda tiksliai nustatyti  ankstyvos stadijos ligas. Tai garantuoja sėkmingą gydymą, padeda išvengti komplikacijų”, – sako L.Paškevičiaus.

Direktorius pastebi, kad pastaruosius kelerius metus į centro specialistus kreipiasi pacientai, kuriems reikia atlikti vis sudėtingesnę diagnostiką ir skirti gydymą. „Ši tendencija yra vienas reikšmingiausių mūsų centro ir specialistų kompetencijos įvertinimų. Neretai tenka apgailestauti, kai į specialistus kreipiamasi ligai jau įsisenėjus. Lietuvoje dar nėra įprasta rūpintis savo sveikata, periodiškai profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, kol ligos dar nėra išplitusios ir pasireiškę akivaizdūs simptomai. Jei kreipiamasi laiku, dažniausiai pavyksta diagnozuoti įvairias sunkias pirmos stadijos ligas, tarp jų ir vėžį.. Po tinkamo terapinio ar chirurginio gydymo žmogus visiškai pasveiksta“, – sako L.Paškevičius. 

Šiuo metu Medicinos diagnostikos ir gydymo centre dirba 367 darbuotojai. Pacientus konsultuoja, tiria ir gydo 166 aukštos kvalifikacijos gydytojai specialistai, besispecializuojantys 53 medicinos srityse. Slaugos paslaugas teikia per 100 slaugytojų. Net 52 darbuotojai centre dirba nuo pat jo atidarymo 1995 m.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.