Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2006 08 05

Hila - moderniausias širdies echoskopas

2006 08 05

Medicinos diagnostikos centre, esančiame V.Grybo g.32/10, Vilniuje, vaikams ir suaugusiems tiriama širdis ir kraujagyslės naujausios kartos ultragarsinės diagnostikos aparatu ACUSON CV 70 (Siemens AG, Vokietija).

Šiuo ultragarso aparatu, aprūpintu moderniausiomis tyrimų programomis, audinių harmoniniu atvaizdavimu bei turinčiu daugybę kitų privalumų, atliekant širdies ir kraujagyslių echoskopijas gaunami žymiai geresnės kokybės ir raiškos vaizdai. O tai leidžia gydytojui greičiau ir tiksliau nustatyti ligas ankstyvose jų stadijose, kai dar galima išsiversti be chirurginės intervencijos.

Be to,  naujasis echoskopas sukomplektuotas su DICOM formato palaikymu vaizdų archyvavimui, siuntimui bei spausdinimui, kas įgalina įrašyti kiekvieno paciento tyrimus į specialius diskus, saugoti duomenis neribotą laiką, lyginti su ankstesniais tyrimais, atiduoti įrašytą informaciją pacientui. Centre naujuoju aparatu pacientus tiria gydytojai kardiologai: m.dr.R.Sudikienė, R.Rogalskienė, L.Laučiuvienė bei gydytojai klinikiniai fiziologai: m.dr.J.Pliugžmienė, I.Lapienienė.

Pasak Medicinos diagnostikos centro direktoriaus Laimučio Paškevičiaus, šis naujos kartos kardioechoskopas sudaro puikiausias galimybes gydytojams suteikti mūsų centro pacientams dar aukštesnės kokybės širdies ir kraujagyslių sistemos ligų ankstyvos diagnostikos paslaugas. O tai ypač svarbu, žinant, kad statistiškai kas antras Lietuvos gyventojas miršta nuo kraujo apytakos sistemos ligų, kurios jau tampa pagrindine mirties priežastimi.

Medicinos diagnostikos centre pacientus konsultuoja, tiria, gydo vaistais, bei operuoja 129 gydytojų specialistų, atstovaujančių 56 medicinos sritims, iš jų per 40 medicinos habilituotų daktarų, profesorių,  medicinos daktarų, docentų - pripažintų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Per 10 metų  laikotarpį Medicinos diagnostikos centrą pasirinko virš 350 tūkstančių pacientų.

 

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.