Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2008 09 17

Hila vakcinai „Silgard" – 7 proc. nuolaida

2008 09 17

Medicinos diagnostikos centre nuo š. m. rugsėjo 16 iki gruodžio 31 d. vakcina Silgard, apsaugančia nuo gimdos kaklelio vėžio ir genitalijų karpų, galima pasiskiepyti su 7 proc. nuolaida. 

Vakcinavimas suteikia galimybę prevenciškai apsisaugoti nuo gimdos kaklelio vėžio - vienos sunkiausių ligų, sukeliamų žmogaus papilomos viruso (ŽPV).

Tarptautinės farmacijos bendrovės „Merck Sharp&Dohme" sukurta vakcina Silgard taip pat apsaugo nuo kitų ŽPV sukeliamų ligų -vulvos ir makšties priešvėžinių pakitimų, vulvos ir genitalijų karpų (kandilomų).

Klinikiniai tyrimai, kuriuose dalyvavo 25 tūkst. moterų, parodė, kad Silgard vakcina 100 proc. veiksmingumu užkirto kelią gimdos kaklelio vėžiui, taip pat priešvėžiniams ir potencialiai priešvėžiniams gimdos kaklelio pakitimams.  

Medicinos ekspertų rekomendacijomis ir klinikinių tyrimų patvirtintais rezultatais, veiksmingiausia skiepytis 9 - 26 metų amžiaus mergaitėms, merginoms ir moterims. Vakcinacija vykdoma pagal skiepijimo planą, suleidžiant vakciną per 3 kartus 6 mėnesių laikotarpiu. Išsamesnės informacijos galima rasti svetainėje www.hpv.lt.

Minėta vakcina neapsaugo nuo kitų ŽPV tipų sukeltų ligų ir negydo jau esančių žmogaus papilomos viruso infekcijų bei gimdos kaklelio ligų. Vakcinos gydomojo poveikio nepastebėta, todėl ji nėra skirta gimdos kaklelio vėžiui, gimdos kaklelio, moters išorinių lyties organų ir makšties displazijai ar lyties organų karpoms gydyti.

Taip pat reikia atminti, kad skiepijimas nepakeičia įprastos gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencijos priemonių programos.

 

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.