Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2021 03 10

Hila įsigijo moderniausią regos korekcijos lazerį šalyje

Regos korekcijai skirtas lazeris Schwind AMARIS 1050RS

Vienas iš Lietuvos privačios medicinos lyderių Medicinos diagnostikos ir gydymo centras Vilniuje atnaujino jame veikiantį Oftalmologijos (akių ligų) centrą ir įsigijo naują regos korekcijos operacijoms skirtą lazerį. Šiandien naujausias vokiečių gamintojo „Schwind“ lazeris „AMARIS 1050RS“ – vienintelis toks šalyje. Jį įsigijęs Centras, pasitelkęs naujausias technologijas, regos korekcijos operacijas lazeriu galės atlikti šiandien bene labiausiai organizmą tausojančiu būdu.

„Didesnės ar mažesnės regėjimo problemos kamuoja daugybę žmonių visame pasaulyje ir Lietuvoje. Prognozuojama, kad iki 2050 m. su regos sutrikimais susidurs net kas antras pasaulio gyventojas. Nepaisant to, šiuolaikinė medicina jau dabar gali padėti saugiai ir efektyviai spręsti daugelį regos problemų. Vienas iš būdų – lazerinė regos korekcija. Stiprindami mūsų Centre veikiantį Oftalmologijos centrą šiemet įsigijome šiuo metu Lietuvos rinkoje naujausią tokio tipo operacijoms skirtą lazerinę įrangą, kuri leis dar labiau išplėsti lazerinės regos korekcijos galimybes mūsų pacientams ir kartu užtikrinti dar geresnę jų patirtį bei sklandesnį gijimo procesą“, – sako Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Deividas Praspaliauskas.

Į naujos oftalmologinės lazerinės įrangos įsigijimą Medicinos diagnostikos ir gydymo centras investavo daugiau kaip 600 tūkst. eurų.

Šiuo lazeriu Medicinos diagnostikos ir gydymo centre bus atliekamos regos korekcijos operacijos LASEK ir „SmartSurf“ metodais – jos tinka turintiems tiek mažo, tiek didelio laipsnio refrakcinių ydų, taip pat ir itin ploną rageną, dėl kurios ne visais atvejais įmanomos tokio tipo operacijos kitais metodais. Pasitelkus pažangias technologijas, operacijos atliekamos be pjūvio, tausojant akies audinius ir nesilpninant ragenos biomechanikos, drauge užtikrinant dar didesnį operacijos saugumą.

Naujasis lazeris pasižymi išskirtine sparta ir tikslumu. Jo greitis siekia 1050 impulsų per sekundę, t. y. kelis kartus daugiau už kitas refrakcinės chirurgijos lazerines sistemas. Tokia sparta lazeriu per 1,3 sekundės pašalinama viena trumparegystės dioptrija. Tai reiškia, kad regos korekcijos metu ragenos audinys veikiamas itin tiksliai ir trumpai, taip apsaugant jį nuo išdžiūvimo ir pagreitinant gero regėjimo atgavimo procesą. Įdiegta unikali 7D stebėjimo technologija užtikrina didžiausią procedūros tikslumą ir saugumą. Lazeris išsiskiria ir itin plonu spindulio diametru, siekiančiu vos 0,54 mm. Tai leidžia tausoti ragenos audinį, o regos korekcijos procedūrą atlikti itin tiksliai ir tolygiai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras yra viena iš nedaugelio gydymo įstaigų, kurioje patyręs gydytojas lydi pacientą kiekviename jo regos korekcijos žingsnyje – nuo pirminės konsultacijos iki operacijos ir pooperacinio laikotarpio. Užtikrinant aukščiausią paslaugų kokybę ir greitį, lazerinė regos korekcija pacientui gali būti atliekama jau kitą savaitę po pirminės gydytojo konsultacijos.

Čia veikiančiame Oftalmologijos centre konsultuojama dėl visų vaikų ir suaugusiųjų akių ligų, tarp jų – trumparegystės ar toliaregystės, įvairių tinklainės ligų, amžinės geltonosios dėmės degeneracijos, kataraktos ir kitų. Praėjusių metų vasarą centras įsigijo lazerinę techniką, skirtą glaukomai – vienai dažniausiai aklumą sukeliančių akių ligų – gydyti.

Remiantis tyrimų duomenimis, daugiau kaip 75 proc. dėl prasto regėjimo akinius ar kontaktinius lęšius nešiojančių žmonių kasdien patiria nepatogumų. Daugiau nei pusė iš jų susiduria su nepatogumais laisvalaikiu – akiniai ar kontaktiniai lęšiai trukdo aktyviai sportuoti, užsiimti mėgstama veikla, panašiai tiek žmonių patiria nepatogumų darbe, juos vargina akių sausėjimas, nuovargis.

Dalintis
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams