2011 04 28

Hila kviečia į Kilnių darbų dieną

2011 04 28 1

Balandžio 28 d. nuo 12 iki 15 val. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras kviečia apsilankyti stende Kilnių darbų dienoje laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama", Vilniuje.

Visiems norintiems nemokamai atliksime cholesterolio kiekio kraujyje tyrimą. Kilnių darbų dienos akcija - gera proga kiekvienam mūsų pasirūpinti savo sveikata. Profilaktiškai tikrinant sveikatą galima nustatyti ankstyvos stadijos ligą, kurią lengviau išgydyti.

Cholesterolio tyrimas svarbus širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms (aterosklerozei) nustatyti.

Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena dažniausių mirties priežasčių Lietuvoje ir pasaulyje. Būtinas ankstyvos rizikos įvertinimas ir diagnozė. Rūkymas, sėdimas darbas, antsvoris, aukštas kraujospūdis skatina širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi. Ateroskleroze, širdies nepakankamumu, miokardo infarktu dažniausiai serga darbingo amžiaus energingi žmonės, didelė dalis susirgusiųjų lieka neįgalūs.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro stende bus puiki proga susipažinti su Laboratorinės diagnostikos centro parengta nauja profilaktinių tyrimų programa.

Stende dirbantis vadybininkas suteiks visą dominančią informaciją apie centre teikiamas paslaugas, o laboratorijos darbuotoja atsakys į klausimus, susijusius su tyrimais.

Kilnių darbų dieną organizuoja viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras ir asociacija „Donorystė".

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, teikiantis per 1100 įvairiausių sveikatos priežiūros paslaugų, džiaugiasi galėdamas prisidėti prie Kilnių darbų dienos.

 

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.