Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2015 03 23

Hila plečia plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų komandą

2015 03 23

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistų komandą papildė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Jelena Romanova-Paškevič, kuri konsultuoja tiek suaugusiuosius, tiek vaikus.

Romanova Paskevic Jelena Plastikos chirurge

Gydytoja specializuojasi rankos, periferinių nervų, plastinėje ir rekonstrukcinėje, estetinėje chirurgijoje ir krūtų rekonstrukcijoje po onkologinių ligų. Ji nuolat domisi šių chirurgijos sričių naujovėmis. Pagrindinė gydytojos veiklos sritis – rankos chirurgija: tunelinių sindromų gydymas, sausgyslių ir sąnarių operacijos, dilbio, plaštakos auglių pašalinimas, minkštųjų audinių rekonstrukcija ir kt.

Be to, J. Romanova-Paškevič atlieka įvairių kūno dalių korekcijas ir plastikas, pavyzdžiui, ausų, lūpų, vokų, krūtų ir kt., šalina odos, poodžio, riebalinio ir jungiamojo audinio darinius, auglius kūno, galvos ir veido srityje, taip pat randus, apgamus ir tatuiruotes, gydo įaugusius nagus. Gydytoja atlieka ir tokias estetines procedūras kaip raukšlių lyginimas botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijomis, lūpų apimties ir kontūro korekcija, prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis ir kt.

J. Romanova-Paškevič plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo specialybę įgijo 2014 m. Vilniaus universitete. Savo žinias ir patirtį jai perdavė jos mokytojai, Lietuvos mikrochirurgijos ir plastinės rekonstrukcinės chirurgijos pradininkai bei puoselėtojai doc. M. Vitkus, prof. K. Vitkus, doc. M. Minderis ir doc. V. Tutkus. Pastarieji du jau dirba Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Patirties J. Romanova-Paškevič sėmėsi Lietuvos ir užsienio medicinos klinikose.

Gydytoja konsultuoja:
I 13.00–20.00 val.
V 14.00–20.00 val.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.