Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2014 09 01

Hila prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo

2014 09 01

Šio memorandumo tikslas – kuriant abipusiu pasitikėjimu grindžiamą aplinką, apsaugoti Lietuvos vartotojų interesus įvedant eurą ir užtikrinti sąžiningą paslaugų bei prekių kainų perskaičiavimą. Mūsų šalies įmonės ir organizacijos, jas vienijančios asociacijos, aiškiai suvokdamos socialinės atsakomybės svarbą, prie memorandumo jungiasi savanoriškai.

Prisijungti prie memorandumo pakviestos  ir savivaldybės, mokslo ir studijų institucijos bei jų asociacijos. Prisijungusios prie memorandumo organizacijos nuo prisijungimo dienos įsipareigoja privalomo kainų nurodymo litais ir eurais laikotarpiu laikytis memorandumo nuostatų.

Prisijungusios prie memorandumo organizacijos įsipareigoja nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu kelti prekių ir paslaugų kainas, o perskaičiuojant kainas, jas apvalinti tiksliai pagal nustatytą kursą ir apvalinimo taisykles. Taip pat įsipareigojama prekybos ir paslaugų teikimo vietose, taip pat prekių ir paslaugų reklamoje nurodyti kainas dviem valiutomis (litais ir eurais) aiškiai, suprantamai ir neklaidinant vartotojų. Prisijungusios įmonės ir organizacijos įsipareigoja apmokyti vartotojus aptarnaujančius darbuotojus, kad šie sugebėtų tinkamai pagal savo kompetenciją paaiškinti prekių ir paslaugų kainų perskaičiavimo iš litų į eurus principus.

Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo tekstą rasite LR Ūkio ministerijos svetainėje www.ukmin.lt

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.