Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2012 07 23

Hila stiprina Fizinės medicinos ir reabilitacijos padalinį

2012 07 23

Nuo š. m. liepos 23 d. Centre jau galima konsultuotis su patyrusia fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Spodra Vorobjova.

Vorobjova Spodra Fiz medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Į fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją tikslinga kreiptis dėl įvairių laikysenos sutrikimų, skoliozės (stuburo išlinkimo į šoną), galvos, nugaros skausmų. Gydytoja taip pat konsultuoja ir gydo pacientus, turinčius nusiskundimų po įvairių patirtų traumų: lūžių, išnirimų ir kt. Be to, gyd. S. Vorobjova gydo pacientus, kurie skundžiasi skausmais po įvairių pilvo operacijų, tarp jų ir cezario pjūvio, pogimdyminių nugaros skausmų. Be kitų metodų gydymui taiko ir osteopatiją.

Gyd. S. Vorobjova baigė Tartu universitetą (Estijoje), kur įgijo gydomosios medicinos gydytojo specialybę. Toliau tęsė studijas Vilniaus universiteto Medicinos fakultete ir įgijo neurologo, manualinės terapijos gydytojo, refleksoterapeuto specializacijas.

Gydytoja turi 18 metų fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos darbo patirties. 2011 m. baigė osteopatijos programą Latvijos universitete. Savo profesinę kvalifikaciją nuolat tobulina Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose kursuose ir seminaruose. Gyd. S. Vorobjova yra Lietuvos sporto medicinos federacijos narė.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja S. Vorobjova konsultuoja pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 9.00 iki 13.00 val.

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.