Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2015 04 14

Hila dirba patyrusi akušerė-ginekologė Violeta Poškienė

2015 04 14

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre moterų sveikata rūpinsis gydytoja akušerė-ginekologė Violeta Poškienė. Gydytoja konsultuoja daugeliu moterims svarbių klausimų – dėl ginekologinių ligų, nėštumo problemų, tarp jų – lytinių organų gerybinių auglių ir kt. Domisi endoskopine ir vaginaline chirurgija.

Image not found

V. Poškienė gydytojo akušerio-ginekologo specialybę įgijo 1978 m. ir jau yra sukaupusi per 30 metų profesinę patirtį. Gydytoja didžiąją gyvenimo dalį dirbo Vilniaus miesto universitetinėje ligoninėje, kurioje, be gydytojos pareigų, ėjo ir Ginekologijos skyriaus vedėjos bei rezidentų vadovės pareigas. Taip pat nuo 2003 m. V. Poškienė Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose dirba gydytoja akušere-ginekologe, o iki 2010 m. buvo ir Ginekologijos skyriaus vedėja.

V. Poškienė profesines žinias gilina ir atnaujina įvairiuose kursuose ir stažuotėse Lietuvoje ir užsienyje. Publikacijas ginekologijos ir akušerijos temomis ji rašo į periodinius leidinius „Sveikata“, „Medinfo“, „Medicinos teorija ir praktika“ ir kt.

Gydytoja yra ilgametė Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė, nuo 1991 m. – Vokietijos ir Baltijos šalių gydytojų asociacijos narė. 1995–1998 ir 2001–2004 m. priklausė Lietuvos akušerių ginekologų draugijos valdybai.

Gydytoja konsultuoja II ir IV 15–20 val.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.