Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2021 04 26

Hila – naujas Covid-19 testavimo punktas

Covid punktas konteineris

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre – naujas Covid-19 testavimo punktas

Siekiant užtikrinti efektyvesnį ir spartesnį pacientų testavimą dėl Covid-19, Medicinos diagnostikos ir gydymo centre įrengtas naujas testavimo punktas. Tai leis padidinti Centro laboratorinių tyrimų pajėgumus, o Centro viduje esantys procedūriniai kabinetai, kuriuose iki šiol buvo atliekami Covid-19 tyrimai, bus panaudoti kitoms reikmėms. 

Mobiliame statinyje, esančiame vidinėje Centro teritorijoje, įsikūrusiame testavimo punkte Covid-19 tyrimams priimami tik iš anksto telefonu užsiregistravę pacientai. Punkte atliekami tik Covid-19 tepinėlio tyrimai – PGR testas ir  antigeno testas. Сovid antikūnų testas iš kraujo atliekamas centro patalpose, kaip ir anksčiau.

Siekiant užtikrinti visapusišką saugumą, tyrimams atvykstančių pacientų prašoma laikytis saugaus atstumo, dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas. Patikros punkte vienu metu gali būti tik vienas asmuo, neskaitant Centro darbuotojų.

Centras yra viena iš nedaugelio įstaigų, atliekanti visus Covid-19 tyrimus – PGR, antigeno ir antikūnų. PGR tyrimo rezultatas pateikiamas per 1  val. (pasirinkus brangesnį 140 Eur kainuojantį tyrimą) arba per 6-30 val. (pasirinkus pigesnį 79 Eur kainuojantį tyrimą). Antigeno tyrimo, kurio kaina 25 Eur atsakymą galima gauti per 1 val.

Dalintis