Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2011 06 14

Hila – sveikatos patikrinimas pagal NBA reikalavimus

2011 06 14

Praėjusi savaitė Medicinos diagnostikos ir gydymo centro, įsikūrusio V. Grybo gatvėje, Vilniuje, kolektyvui buvo išskirtinė. Čia lankėsi jaunoji Lietuvos krepšinio žvaigždė Jonas Valančiūnas. Jam pagal oficialius NBA lygos klubų reikalavimus buvo atlikta nuodugni medicininė apžiūra.

„Ši apžiūra man turėjo būti atlikta JAV. Tačiau dėl tebevykstančių LKL finalų, negalėjau dalyvauti NBA naujokų biržos stovykloje Čikagoje. O dabar negaliu nuskristi į JAV dėl įtempto pasiruošimo pasaulio čempionatui su devyniolikmečių rinktine. Treneris leido pailsėti po čempionato, tad dabar tenka vytis komandos draugus. Svarbi kiekviena treniruotė“, – sako Jonas Valančiūnas. „Esu labai dėkingas, kad Medicinos diagnostikos ir gydymo centras geranoriškai sutiko pagelbėti. Per laisvą nuo treniruočių dieną man operatyviai atliko pilną medicininę apžiūrą.“

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistai vertina galimybę prisidėti prie jaunųjų Lietuvos sportininkų sveikatos priežiūros. Atliktos medicininės apžiūros informacija apdorota, verčiama į anglų kalbą ir savaitės pradžioje bus pateikta NBA.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.