2023 03 30

Hila apylinkės pacientams odontologijos paslaugas teiks klinikų tinklas „Denticija“

Untitled design 17

Nuo š. m. balandžio 1 dienos Medicinos diagnostikos ir gydymo centro apylinkės pacientams odontologijos paslaugas teiks odontologijos klinikos „Denticija“. Naujas centro partneris teiks tiek nemokamas, tiek mokamas pirminės priežiūros ir odontologinio gydymo paslaugas.

Sveikatos priežiūros paslaugų sutartis Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sudarę pacientai galės naudotis nemokamomis pirminės odontologinės priežiūros paslaugomis, kurios bus teikiamos odontologijos klinikoje „Denticija“, įsikūrusioje Laisvės pr. 10A, Vilniuje (verslo centre Business Garden Vilnius). Šiame partnerio padalinyje bus teikiamos profilaktinės dantų priežiūros ir patikros, ėduonies ir vaikų ėduonies profilaktikos, dantų silantavimo ir profilaktinės burnos higienos (kartą per metus) paslaugos. Skubi pagalba patyrus traumą ar esant ūmiam skausmui klinikos nedarbo metu, kaip ir anksčiau bus teikiama Vilniaus universiteto Žalgirio klinikoje.

Mokamos odontologijos paslaugos bus teikiamos ir kituose „Denticija“ padaliniuose, Vilniuje ir Kaune. Ankstesnio centro partnerio „Saulėtekio klinika“ padaliniuose paslaugos nuo šiol teikiamos nebus. 

„Denticija“ – pirmoji privati odontologijos klinika Lietuvoje, šiandien jungianti 4 klinikų tinklą Vilniuje ir Kaune bei vieną didžiausių Baltijos šalyse dantų technikų laboratorijų. „Denticijos“ klinikose teikiamos vaikų ir suaugusiųjų burnos ir dantų priežiūros paslaugos, terapinis, endodontinis, ortodontinis ir periodontinis gydymas, dantų tiesinimo, protezavimo, estetinio ir chirurginio gydymo paslaugos. 

Klinikose nuolat diegiama ir atnaujinama moderni odontologijos įranga, taikomi pažangūs diagnostikos ir gydymo sprendimai. Klinikose dirbantys gydytojai odontologai, burnos higienistai, asistentai ir aptarnaujantis personalas nuolat tobulina ir gilina savo žinias ir kompetencijas įvairiuose seminaruose, kursuose, mokymuose.

Daugiau informacijos apie „Denticija“ klinikose teikiamas paslaugas: www.denticija.lt,  registracija telefonu +370 52709125, arba el. paštu registracija@denticija.lt

Dalintis