Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2017 04 19

Hila atstovai dalyvavo Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybių pristatyme Rygoje

2017 04 19

Nuotraukoje - renginio dalyviai

Balandžio 12 dieną Medicinos diagnostikos ir gydymo centro (MDGC) direktoriaus pavaduotojas rinkodarai Laurynas Šeškevičius  ir  vadybininkė Olga Antochina  dalyvavo Lietuvos ambasados Rygoje organizuotame Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybių pristatyme.

Pristatymas  Lietuvos ambasadoje Rygoje  buvo skirtas Latvijos turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovams. 

Renginyje dalyvavo ir platų poilsio ir pramogų pasirinkimą Lietuvoje, ekologišką aplinką, kultūrinį ir kulinarinį paveldą, turizmo naujienas ir išskirtinius traukos objektus, naujus maršrutus ir apsistojimo vietas, artėjančius renginius, teikiamas kokybiškas ir visapusiškas sveikatos priežiūros ir sveikatinimo paslaugas pristatė Vilniaus ir Kauno miestų turizmo ir verslo plėtros agentūrų, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos, Rytų Aukštaitijos regiono,  turizmo informacinių centrų, Birštone įsikūrusio sveikatingumo ir poilsio komplekso „Vytautas Mineral SPA“ ir Medicinos  diagnostikos ir gydymo centro atstovai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktoriaus pavaduotojas rinkodarai Laurynas Šeškevičius pristatė medicininio turizmo galimybes Lietuvoje. „Siekėme  papasakoti Latvijos rinkai, kad be poilsinio ir pažintinio turizmo Lietuvoje yra ir medicinos turizmas, pristatyti Medicinos diagnostikos ir gydymo centro galimybes ir išskirtinumus “, sako p. L. Šeškevičius, kuris pristatymo metu akcentavo, kad medicinos turizmui tarp Europos Sąjungos šalių labai didelę įtaką turi Direktyva dėl pacientų teisių į tarpvalstybines sveikatos priežiūros paslaugas, kuri padeda susigrąžinti į sveikatos paslaugas svečioje šalyje investuotas lėšas. „Ši direktyva  leidžia Europos Sąjungos piliečiams padaryti geriausius sveikatos problemų sprendimo pasirinkimus“, teigia p. L. Šeškevičius.

Susitikime su Latvijos žiniasklaidos atstovams MDGC buvo pristatytas kaip privačios medicinos Lietuvoje pradininkas, turintis 22 m. sėkmingos praktikos patirtį, įstaiga kuriai per metus savo sveikatą patiki daugiau kaip 50 000 pacientų ne tik iš  Lietuvos, bet  ir užsienio. Čia teikiama daugiausia sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje privačiai – nuo ligų prevencijos iki tikslios diagnostikos, efektyvaus terapinio ir chirurginio gydymo, kokybiškos reabilitacijos. Įstaigos specialistų sėkmingo gydymo sąlyga – tiksli diagnozė, kuriai nustatyti Centre atliekami išsamūs instrumentinius ir laboratoriniai tyrimai. Nuolat investuojama į moderniausią medicinos įranga ir šiuolaikines technologijas, taikomi naujausi gydymo metodai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro teikiamų paslaugų kokybę ir saugą patvirtina gauti ISO, TEMOS, JCI sertifikatai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro atstovai pabrėžė, kad labai vertina Lietuvos ambasados Latvijoje organizuojamus renginius, suteikiančius galimybes prisistatyti šios šalies visuomenei, rasti čia verslo partnerių, suteikti galimybę kuo daugiau žmonių sužinoti apie sveikatos problemų sprendimo galimybes kaimyninėje šalyje, pasirinkti jiems priimtiniausią sveikatos paslaugų teikėją.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.